YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İnsan Kaynakları Stajyeri (Zorunlu)

İstanbul Avrupa Yakası
  • 14.05.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 3479 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul Avrupa yakasında yer alan mağazamızın İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Stajyeri arıyoruz.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimine devam eden,
-Yaz dönemi için zorunlu stajı olan,
-Ms Office programlarına hakim,
-Organizasyon yeteneği gelişmiş,
-İnsan ilişkileri kuvvetli,takım çalışmasına yatkın,
-Haftanın 2 ya da 3 günü staj yapabilecek adaylar aranmaktadır.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

CarrefourSA

İlk mağazasını 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.
Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açmıştır.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini almıştır.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :
- 10750 çalışana sahiptir.
- 33 Hipermarket, 372 Süpermarket, 24 Gurme Market ve 196 Mini Market olmak üzere  516 bin m² satış alanında toplamda 625 market ile müşterilerine hizmet vermektedir.

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları