YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İstanbul CarrefourSA Gurme Market Görevlileri

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze
  • 31.08.2016
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 10729 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul Gurme CarrefourSA  marketlerimizde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 

Fulya CarrefourSA, Beşiktaş CarrefourSA, Ataşehir CarrefourSA, Selamiçeşme CarrefourSA, Anadolu Hisarı CarrefourSA, Cihangir  CarrefourSA, Florya Flyinn CarrefourSA, Kemerburgaz CarrefourSA, Tarabya Bayırı CarrefourSA, Ataşehir Bulvarı CarrefourSA, İdealist Park CarrefourSA, Suryapı Exen CarrefourSA, Zekeriyaköy CarrefourSA, Tuzla Viamarin CarrefourSA, Florya CarrefourSA, Palladium CarrefourSA, Ortaköy CarrefourSA, Kentplus CarrefourSA,Bomonti CarrefourSA, Mashattan CarrefourSA, Ataşehir Narpoint CarrefourSA, Dumankaya İkon CarrefourSA, Crown Deluxe CarrefourSA

 

Kasa Elemanı:


Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb.


Reyon Elemanı:


Kasap, Şarküteri, Sebze-Meyve, Pasta Ekmek, Balık, Elektronik, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için; mağazada satılan taze gıda, gıda ve gıda dışı ürünlerinin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların stok takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb. 

Aranan Nitelikler

- Dinamik bir ortamda çalışacak,

- Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip,

- İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,

- 18 yaşını doldurmuş,

- Taze Gıda Çalışanları için en az İlköğretim 

- Kasa ve Reyon Çalışanları için en az Lise Mezunu

 

takım arkadaşları arıyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

CarrefourSA

İlk mağazasını 1960’ta Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.
Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açtı.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana’da hizmet vermeye başladı.  2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla ilk yerleşik süpermarket zinciri olan Gima ve Endi’yi satın aldı.
Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :
- 8.000 çalışana sahiptir.
- Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.
- Türkiye’nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere toplam 200 mağaza ile faaliyet göstermektedir.
- Kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .
- 1.500’den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.
- 2008 yılında 108.6 Milyar Euro  global bir ciro sağlamıştır.

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

Bugüne kadar yapılan yatırımların yanı sıra istihdam alanları da yaratan CarrefourSA, kurumsal çizgisinde önemli yer tutan İnsan Kaynağı’nı oluşturmak ve desteklemek konularında önemli politikalar uygulamakta ve sürekli geliştirmektedir.
CarrefourSA; sağlıklı çalışma koşulları, toplumsal gelişim, Türkiye’de bir ilk olan “Engelli Çalışanlara Meslek Edindirme” çalışmaları vb. tüm faaliyetleriyle sosyal sorumluluk projelerini önemsemekte ve yeniliklerle uygulanmasına özen göstermektedir.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%9
Değerlendirme
%2
Cevaplama
%0

Firmanın Diğer İlanları

CarrefourSA
Antalya
Son 1 Hafta
Merkez Depolarda  ürünlerin  şirket st...
CarrefourSA
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Ataşehir, Çekmeköy, Ümraniye b&oum...
CarrefourSA
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Marmara Forum Avm içinde yer alan hipermarketimizde&n...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI