YBWEB01

Ümraniye ve Ataşehir bölgesi kasap adayları

İstanbul Anadolu Yakası
  • 16.10.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 2151 Görüntüleme

İş Tanımı

Ataşehir-ümraniye bölgesinde açılacak olan hipermarketimizde Kasap reyonlarında görevlendirmek üzere "Kasap Reyon Şefi" arıyoruz.


Kasap reyonundan sorumlu olacak,Sorumlu olduğu reyonların müşteri memnuniyeti, satış, stok, karlılık ve maliyet hedeflerine ulaşmasına yönelik iş planlarını yapmak, satış ekibini yönetmek ve koordine etmek,Rakip analizleri yapmak, Reyonlarda şirket strandartlarının uygulanmasını ve yaşatılmasını sağlamak.

Aranan Nitelikler

-Kasap reyonunda en az 2 yıl tecrübeli,
-MYO/ Üniversite mezunu,
-Planlama-organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş,
-Dikkatli ve titiz çalışan,İnsan ilişkilerinde başarılı,
-etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
-MS Office programlarını aktif kullanabilen,
-Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
-Askerlik hizmetini tamamlamış,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Oruç Hipermarketleri
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
14.09.2018
İstanbul Anadolu Yakası
08.09.2018
Oruç Hipermarketleri
İstanbul Anadolu Yakası
17.07.2018
KİM GRUP
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
KİM GRUP
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
KİM GRUP
İstanbul Anadolu Yakası
07.09.2018
BENZER TÜM İLANLAR

CarrefourSA

İlk mağazasını 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.
Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açmıştır.  1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini almıştır.

Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :
- 10750 çalışana sahiptir.
- 33 Hipermarket, 372 Süpermarket, 24 Gurme Market ve 196 Mini Market olmak üzere  516 bin m² satış alanında toplamda 625 market ile müşterilerine hizmet vermektedir.

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve  hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları