YBWEB02

ÇATALCA KOLEJ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

  • 17.10.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2447 Görüntüleme

İş Tanımı

Çatalca’da 2008 yılından beri dershane sektöründeki deneyimlerimizi 2015-2016 döneminde dönüştüğümüz temel lise ile birleştirdik. Hem dershane sektöründe hem de okul sektöründe büyük başarılara imza attık. 6 Türkiye birincisi, 1800 öğrenciyi üniversiteye, 893 öğrenciyi Fen Lisesine Anadolu Lisesine yerleştirdik. 2019-2020 döneminde Akademik birikimimizi, “ Başarının ömür boyu sırrı, sağlam temellere dayalı yapılan eğitimdir.” felsefesi ile birleştirerek anaokulundan başlayarak ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi veren bir çevre bilim koleji ile taçlandırıyoruz. Bilimle yola çıkarak kurduğumuz ekolojik okulumuzda, anaokulundan üniversiteye kadar eğitimi sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz.

Biz dünyanın yeni evrensel tanımları içinde çevresini tanıyan ve bunu bilim ile anlamlandıran bireylere ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Kaynağını doğadan ve bilimden alan okulumuzda eğitim kalitemiz, yabancı dil eğitimimiz, sosyal-kültürel etkinliklerimiz ve akademik başarılarımızla beraber; çevresini keşfeden ve bunu bilim ile geliştirerek yeni bir bilgi üreten çocuklar yetiştirmek misyonumuzdur.

Bir yel değirmeni ya da rüzgâr türbini gibi; yaşamı, doğayı, insanı tanıyan ve bunu bilim ile harmanlayarak topluma değer üreten bireyler yetiştirmek için yola çıkıyoruz. Bu sentez ile küçük rüzgârgüllerini çevre bilim gücü ile döndürmeye başlayacağız. Ta ki, bir rüzgâr türbini gibi olana kadar...  Enerjisiyle, bilgisiyle, birikimiyle, kuruma değer katan, yenilikçi bir ekip ruhuyla küçük rüzgârgüllerimizi rüzgâr türbinine dönüştürme heyecanını birlikte taşıyacağımız değerli öğretmenlerimizi aramızda görmek bizi mutlu edecektir. Başvurularınızı bekliyoruz.

 

 

Aranan Nitelikler

*EKİP RUHU İLE ÇALIŞAN
*KURUMSAL KÜLTÜRE SAHİP
-ÜRETKEN
*ÖZVERİLİ
*ALANINA HAKİM
*ÇALIŞTIĞI KURUMA DEĞER KATAN
*KENSİNE VE İŞİNE SAYGILI
*PAYLAŞIMCI
*BAŞARIYI HEDEFLEYEN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ESENLER SINAV LİSESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DOĞA KOLEJİ
Dün
Amerikan Kültür Anaokulu
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İngiliz Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Amerikan Kültür
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Amerikan Kültür
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
Dün
Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
British Town Dil Okulları
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

SINAV BASIN YAYIN LTD. ŞTİ

1992'DEN BUGÜNE

Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekan, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu. Mekan küçük, imkanlar sınırlı ama hedef büyüktü. Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye'nin en büyük eğitim zincirine dönüştü. 

KOLLEKTİF AKLIN ÜRÜNÜ

İlk kez Ankara'da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.. Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

“İLK"LERİN KURUMU

Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan "dergi ve dershane birlikteliği"nin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır. Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten Sınav Eğitim Kurumları dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Sınav Etüt merkezlerine taşımaktadır. Bugüne baktığımızda kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400'e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye'nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları; yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yüksek tutmuştur.! Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır. Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencimizin sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.  

SEKTÖRDE ÖRNEK ALINAN MODEL

Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur . Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardı değişmiştir. Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır. Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir şekilde kavgaya ve çatışmaya girmemiş, asla yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmemiş, başarısını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir. Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye'ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve 25. yılında 25 yıllık eğitim deneyim ve birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini de başarıyla sürdürmektedir.. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları