YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Cast Oyuncusu

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 28.11.2016
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 6080 Görüntüleme

İş Tanımı

1995 Yılında büyük heyecanlar, ümit ve heveslerle kurulan CEM Ajans 20.yılını dolduruyor...

İlk heyecanların yerini profesyonelliğe, minik defilelerin büyük moda showlarına,
Küçük tanıtımların dev organizasyonlarına dönüştüğü iş hayatımızda değişmeyen tek şey ilk günlerdeki hevesimiz ve heyecanımız..

Eğlence sektöründe basın danışmanlığı, menajerlik hizmetleri, organizasyon ve prodüksiyon hizmetleri ve oyuncu menajerlik uzmanlık alanımız. Öğrenecek çok şeyimiz var...

İdealist ve yaratıcı yaklaşımla, başarı odaklı misyonumuzla yola devam ediyoruz. İş ortaklarımıza ve sanatçılarımıza dünya standartlarında bir çalışma ortamı hazırlamak, bu altyapıya dayalı hizmetler sunmak asıl amacımız. Her geçen gün büyüyoruz, ailemize yeni yetenekler kazandırıyoruz.

Yapım şirketlerinin tüm oyuncu ihtiyaçlarının karşılanmasında ve yeni starlar yaratılmasında kısa zamanda büyük bir başarıya imza atıldı.Pek çok yeni oyuncu bizlerle başladıkları bu yolda artık birer yıldız oldular.

Aranan Nitelikler

CEM AJANS-GOLD MEDIA

KAYITLARIMIZ SİZ DEĞERLİ OYUNCULAR İLE DEVAM ETMEKTEDİR.CEM AJANS' TA YENİ PROJELERİMİZDE BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN TÜM OYUNCU VE YARDIMCI OYUNCU ARKADAŞLARA DUYURULUR.

SİNEMA , DİZİ VE REKLAM ÇEKİMLERİ İÇİN OYUNCU,TİYATRO EĞİTİMLİ VE YARDIMCI OYUNCULARA İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. DANSÇILAR VE GRUPLARI İLE, KATALOG ÇEKİMLERİ İÇİN MANKEN , FOTO MODEL , VÜCUT MODELİ , HOST VE HOSTESLER, KISACASI YENİ TÜM YÜZLERE İHTİYAÇ VARDIR.

...

DENEYİMLİ , DENEYİMSİZ, BEN DE VARIM, KENDİME GÜVENİYORUM DİYEBİLENLER , İŞE İHTİYACI OLAN VEYA BU İŞİ HOBY OLARAK YAPAN VE SEVEN, KISACA ARANAN BEN OLABİLİRİM DİYEN YILDIZ ADAYLARI, DİZİLERDE, SİNEMADA, REKLAM FİLMLERİNDE OYNAMAK İSTİYORUM, DİYEN GENÇLERİMİZ,O- 70 YAŞ ARASI OYUNCULAR , YARDIMCI OYUNCULAR ,DİKSİYONU VE FİZİĞİ DÜZGÜN MANKEN,PROVA MANKENİ, MODEL VE MODEL OLMAK İSTEYEN, YABANCI UYRUKLU OLUP OYUNCU VE YARDIMCI OYUNCULAR,

BİZİM İLE ÇALIŞMAK İSTEYEN HERKESE CEM AJANS OLARAK GÖRÜŞMELERE VE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ. İNSAN VE İNSAN MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ CEM AJANS OLARAK DENEYİMLİ VE DENEYİMSİZ TÜM OYUNCU VE YARDIMCI OYUNCULARI KAYIT İÇİN BEKLİYORUZ.KAYITLARIMIZ ÜCRETSİZDİR.

SİZİ CEM AJANS OLARAK KARŞILAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

Türkiye
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze, Ankara, İzmir, İzmir - Çeşme, Antalya, Adana
Son 1 Ay
MAYADROOM AJANS
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Pi Kare
Türkiye
24.08.2017
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze
24.08.2017
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Tekirdağ - Ergene, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy, Türkiye
Dün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze, Kocaeli, Kocaeli - Gebze, Sakarya
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
27.02.2017
BENZER TÜM İLANLAR