YBWEB02

Özel Güvenlik Görevlisi ( Silahlı - Silahsız )

İstanbul Anadolu Yakası
 • 06.06.2018
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 23609 Görüntüleme

İş Tanımı

CSG City Security Group, profesyonel bir yönetim kadrosuna sahiptir. Engin ve deneyimli bir geçmiş, çağdaş bilgi ve iletişim teknolojileriyle güçlendirilmiştir. Yeniliğe, yeni düşüncelere ve yeni teknolojilere açıktır.

Organizasyon yetenek ve becerileri güçlüdür. Hızlı ve verilen görevi zamanında yerine getirme yeteneğine sahiptir.

Denetleyici ve kontrol edicidir. Hizmet ve kalite anlayışına uygun olarak görev alanlarında sistem ve personel; sürekli  denetlenir ve iyileştirilir.

Mükemmeliyetçilik temel özelliklerimizden biridir.

Profesyonellik, güvenlik olgusunun en önemli unsurlarından biridir. Profesyonelliğin olmadığı yerde etkin bir güvenlik gerçeğinden söz edilemez.
 
Misyonumuz
Hukuk sistemine ve evrensel değerlere bağlı kalarak kamu güvenliğini sağlayan kolluk gücünün görev alanı dışında kalan, toplumun ve bireyin güvenlik gereksinimlerinin etkin ve proaktif bir yaklaşımla çözümlenmesi için, çağdaş ve akademik bir anlayışla özel güvenlik konsepti ve stratejilerini uygulamak ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz
Özel güvenlik sisteminin, yasal çerçevede gelişmesi, uygulamada görülen aksaklık ve eksikliklerin akademik ve bilimsel yaklaşımlarla analiz ve sentezinin yapılarak evrensel ve çağdaş normlara göre özel güvenlik hizmeti verilmesi, kalite ve uluslararası standartların sağlanması; evrensel değerlerin ışığında bireysel hak ve özgürlüklere saygılı; hizmet verilen birey, kurum ve toplum güvenliğinin en üst düzeyde sağlanmasında, işine bağlı, saygılı, nazik ve eğitimli, sorun oluşturan değil, olası sorunları çözümleme gücüne ve yeteneğine sahip, deneyimli, ulusal ve uluslararası güvenlik stratejileri ile uyumlu, değişim ve gelişimi takip eden inovatif bakışa sahip, yüksek sorumluluk bilinci ve ticari kurallara uygun ve profesyonel becerilerle donatılmış yönetici ve personelden oluşan bir güvenlik şirketi olmaktır.

Aranan Nitelikler

    İŞTANIMI ;

         CSG Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. bünyesinde, görevlendirilmek üzere "Güvenlik Görevlisi" çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip,
 • En az ilköğretim mezunu,
 • 22-45 yaş aralığında,
 • Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden,
 • Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
17.09.2018
İstanbul Anadolu Yakası
22.07.2018
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
21.05.2018
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
01.10.2018
İstanbul Anadolu Yakası
17.09.2018
Cevahir Hotel Asia
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
SARAN KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Global Güvenlik
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İŞ MERKEZLERİ YÖNETİM VE İŞLETİM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları