Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Almanca bilen - Outbound Müşteri Temsilcisi
Conduent
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
Almanca Bilen Satış Takım Lideri
Conduent
Antalya - Konyaaltı
Bugün
Call Center Sales Operation SR. Supervisor - German
Conduent
Antalya - Konyaaltı
Bugün
Teamleiter - Vodafone
Conduent
Antalya - Konyaaltı
Bugün
Vodafone - Call Center Senior Supervisor - German
Conduent
Antalya - Konyaaltı
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Almanca Satış Takım Lideri

 • 04.12.2019
 • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
 • 538 Görüntüleme
Conduent Almanca Satış Takım Lideri İş İlanı

İş Tanımı

Conduent, yarım yüzyıldan daha uzun bir süredir, çağrı merkezi teknolojisinde ve hizmetlerinde lider bir firma olarak faaliyet göstermektedir.Bilgi ve belge yönetimlerimiz, Müşteri İlişkileri merkezlerimiz ve İnsan Kaynakları süreçlerimizle birlikte global anlamda yenilenmeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.


Conduent Türkiye-Antalya lokasyonumuz için özellikle telekomunikasyon sektörünün önde gelen markalarından biri olan müşterimiz için anadil seviyesinde Almanca bilen Takım Lideri arıyoruz.

 

İş Tanımı ve Sorumluluklar

Yönetimini üstlendiği takımın, önceden belirlenmiş hedeflerine (KPI) ulaşmasından ve takımın motivasyonundan sorumludur.Takım performansını yükseltmek için düzenli olarak takım üyeleri ile bire bir görüşmeler yapar ve geri bildirimde bulunur.Ekip üyelerini denetler, onların gelişimleri için ihtiyaç duyulan eğitimlerin alınmasını sağlar ve onlara koçluk ve önderelik eder.Şirket için kural, politika ve prosedürlerin takım üyeleri tarafından uygulanmasını sağlar.

Aranan Nitelikler

 • Anadil seviyesinde Almanca dil bilgisi
 • En az lise mezuniyeti
 • Minimum 3 yıllık Çağrı Merkezi deneyimi
 • Gelişmiş liderlik ve yönetim becerileri
 • Anadilde mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Geri bildirim alma ve verme kabiliyeti
 • Dinleme ve hızlı problem çözme becerisi
 • Aynı anda farklı görevleri yürütebilme ve stres altında çalışabilme becerisi
 • Çalışma saatlerinde esneklik

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Antalya Konyaaltı
Bugün
Antalya Konyaaltı
Bugün
Bugün
Konya, Sivas, Aksaray, Antalya
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Bugün
Antalya
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Antalya, Konya, İzmir, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara, Adana, Antalya, Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Conduent

About Conduent  

As one of the largest business process companies in the world, Conduent manages mission-critical digital interactions at massive scale – helping global businesses and governments stay ahead of rapidly evolving expectations.  We leverage the power of cloud, mobile and IoT, combined with innovations in automation, AI and blockchain technologies, to elevate every constituent interaction, and deliver advanced digital experiences that are more efficient, seamless and satisfying.  It is why a majority of Fortune 100 companies and over 500 government entities depend on Conduent to manage essential interactions on their behalf and move their operations forward.

Conduent’s differentiated offerings touch millions of lives every day, including two-thirds of all insured patients in the U.S., eleven million employees who use our HR Services and nearly nine million people who travel through toll systems daily. Whether it’s digital payments, medical claims administration, eligibility and enrollment, transportation and mobility systems, end-user engagement or benefit administration – Conduent makes every interaction more individualized, immediate and intelligent. Learn more at www.conduent.com.

We support a culture of diversity & inclusion and equal opportunity for our global workforce.

We are Equal Employment Opportunity and Affirmative Action Employer, committed to equal employment opportunities regardless of race, color, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, disability, gender identity, veteran status or any other classification protected by applicable local, state, or federal laws. This policy applies to all aspects of employment, including, but not limited to, hiring, job assignment, compensation, promotion, benefits, training, discipline, and termination.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları