YBWEB01

Deutschsprachige(r) Kundenberater(in) - Technische Support

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 14.02.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1117 Görüntüleme
Conduent Deutschsprachige(r) Kundenberater(in) - Technische Support İş İlanı

İş Tanımı

Was wir erwarten:

Gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift
Affinität für exzellenten Kundenservice
Gute Kommunikationsfähigkeit
Bereitschaft in Schichten zu arbeiten

Was wir anbieten:

Unbefristetes ArbeitsverhältnisSicheres Einkommenvolle Sozialversicherung (SGK)Shuttle Service ( Europäische seite und Asiatische seite )Sodexo ( Essensgeld )Entwicklungs- und AufstiegsmöglichkeitenAngenehme internationale ArbeitsatmosphäreUmfangreiche Schulung, aktives Coaching und UnterstützungKindergartenplatz*

Mit einem Grundlohn in höhe von 3650 TL/Net + %15 Bonus + SGK + Sodexo + Shuttle.

* Wir bieten auch Kindergartenplatz für arbeitende Mütter.

Aranan Nitelikler

Conduent bietet seit 2005 aus der Türkei für eine Vielzahl an großen international tätigen Unternehmen umfangreiche Kundenbetreuung und Technischen Support Dienstleistungen an.

In unserem Call Center in Istanbul suchen wir Deutschsprachige Kundenbetreuer

(m/w/d) für das Premium-Projekt eines amerikanischen Unternehmens aus der Unterhaltungs- und Elektronikbranche, die Vollzeit arbeiten möchten.

Und werden Sie ein Mitglied bei Conduent für eines der größten privaten Telekommunikationsanbieter in unserem Inbound - Team.

Sie wohnen in der Türkei oder wollen dorthin zurückkehren und sind auf der Suche nach einem abwechslungsreichen Job?

Bei Conduent Callcenters Türkei steht Ihrer Karriere nichts mehr im Wege!

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KOÇAK ŞİRKETLER GRUBU
İstanbul Avrupa Yakası
22.04.2019
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
27.02.2019
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2019
Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Teleperformance
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Demirören Teknoloji
İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Optimum Çözüm
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Conduent

Unamic ve HCN’nin 2008 yılında birleşmesi ardından Xerox Unamic/HCN’yi satın almış ve 2011 yılından itibaren Xerox adı altında hizmet vermeye devam etmiştir. Ocak 2017 tarihi itibariyle şirketimizin ismi Conduent olarak değişmiştir.

Dünya genelinde 40’nin üzerinde lokasyonda müşteri hizmetleri desteği veren Conduent, İstanbul ve Antalya’daki ofislerinden ve Türkiye’nin önemli şehirlerinde sunduğu evden çalışma imkanıyla birlikte Avrupa ve Yakın Doğu ülkelerindeki müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, hatasız, hızlı ve kesintisiz iş yapma anlayışı ile gerektiğinde müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi yüksek teknolojili modern çalışma ofisleri ve çalışanlarına sunduğu çeşitli sosyal imkanları ile Avrupa standartlarında bir iş merkezidir.

2005 yılından beri Türkiye’de müşteri hizmetleri alanında hizmet veren Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, Türkiye, Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya ve İsviçre’ye çağrı merkezi hizmeti veren bir şirkettir. Müşterilerine 20 farklı dilde hizmet sunabilen, farklı kültürler arası yaklaşımları içinde barındıran Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, güçlü teknik alt yapısıyla 1400’ün üzerinde genç ve eğitimli kişiye istihdam olanağı sunmaktadır.

Onlarca farklı sektör deneyimi olan Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetlerle, önemli maliyet avantajları ve verimlilik kazandırır, şirketlerin iş yükünü azaltır. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir şirkettir.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi’nin bilgi birikiminin temelinde, uzman çalışan kadrosu ve alanında dünya lideri firmalarla çalışmanın getirdiği deneyim yatıyor.

Dünyanın değişik ülkelerinde edinilen deneyimleri, Türkiye’ye transfer eden Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir firmadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları