YBWEB01

Thuiswerk Istanbul/Klatenservice Medewerker

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 12.02.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 752 Görüntüleme
Conduent Thuiswerk Istanbul/Klatenservice Medewerker  İş İlanı

İş Tanımı

De vacatures bij Conduent zijn te verdelen over 4 profielen:

Klantenservice Medewerker: je beantwoordt inkomend (telefonisch) verkeer. Je werkzaamheden zijn dienstverlenend van aard.Helpdesk Medewerker: je bent verantwoordelijk voor een effectieve en servicegerichte telefonische ondersteuning van klanten. Je lost (technische) issues op.Inbound Verkoop: Je handelt binnenkomend telefoonverkeer af met commerciële doeleinden. Je gaat dienstverlenend te werk, maar probeert wel altijd een product of dienst te verkopen (cross- en upsell).Bij het Inbound project kan je tot 160 euro aan bonus verdienen. Let op!: Dit geldt alleen voor een werkweek van minimaal 40 uur.

Aranan Nitelikler

Je bent 18 jaar of ouder en 24 tot 40 uur beschikbaar per week. Daarnaast beschik je over:

de Turkse nationaliteit een flinke dosis enthousiasme goede communicatieve vaardigheden in de Nederlandse taal Internet

aansluiting thuis bij voorkeur Superonline Woonachtig in Istanbul

Voldoe jij aan bovenstaande voorwaarden? Neem dan snel contact op met ons!Bij het Inbound project kan je tot 250 euro aan

bonus verdienen (of meer). Let op!: Dit geldt alleen voor een werkweek van minimaal 40 uur

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
KOÇAK ŞİRKETLER GRUBU
İstanbul Avrupa Yakası
22.04.2019
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2019
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2019
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
DOĞA KOLEJİ
21.05.2019
PROLİNK MÜMESSİLLİK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
11.04.2019
İstanbul Anadolu Yakası
03.03.2019
BENZER TÜM İLANLAR

Conduent

Unamic ve HCN’nin 2008 yılında birleşmesi ardından Xerox Unamic/HCN’yi satın almış ve 2011 yılından itibaren Xerox adı altında hizmet vermeye devam etmiştir. Ocak 2017 tarihi itibariyle şirketimizin ismi Conduent olarak değişmiştir.

Dünya genelinde 40’nin üzerinde lokasyonda müşteri hizmetleri desteği veren Conduent, İstanbul ve Antalya’daki ofislerinden ve Türkiye’nin önemli şehirlerinde sunduğu evden çalışma imkanıyla birlikte Avrupa ve Yakın Doğu ülkelerindeki müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet veriyor. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, hatasız, hızlı ve kesintisiz iş yapma anlayışı ile gerektiğinde müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi yüksek teknolojili modern çalışma ofisleri ve çalışanlarına sunduğu çeşitli sosyal imkanları ile Avrupa standartlarında bir iş merkezidir.

2005 yılından beri Türkiye’de müşteri hizmetleri alanında hizmet veren Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, Türkiye, Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya ve İsviçre’ye çağrı merkezi hizmeti veren bir şirkettir. Müşterilerine 20 farklı dilde hizmet sunabilen, farklı kültürler arası yaklaşımları içinde barındıran Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, güçlü teknik alt yapısıyla 1400’ün üzerinde genç ve eğitimli kişiye istihdam olanağı sunmaktadır.

Onlarca farklı sektör deneyimi olan Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetlerle, önemli maliyet avantajları ve verimlilik kazandırır, şirketlerin iş yükünü azaltır. Conduent Türkiye Çağrı Merkezi müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir şirkettir.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi’nin bilgi birikiminin temelinde, uzman çalışan kadrosu ve alanında dünya lideri firmalarla çalışmanın getirdiği deneyim yatıyor.

Dünyanın değişik ülkelerinde edinilen deneyimleri, Türkiye’ye transfer eden Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda karşılayan bir firmadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları