Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Group, Conference & Event Sales Executive
Hilton Istanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Mekanik Teknisyeni - Vardiya Şefi
Hilton Istanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Assistant Housekeeping Manager
Hilton Istanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Dün
Steward Chef - Hilton İstanbul Bakırköy
Hilton Istanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Night Manager
Hilton Istanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası
15.01.2020
Firmanın Tüm İlanları

Mekanik Teknisyeni

İstanbul Avrupa Yakası
  • 08.01.2020
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1016 Görüntüleme

İş Tanımı

Mekanik Teknisyeni kusursuz bir Konuk ve Üye deneyimi sunmak için makineler, parçaların ve araçların tasarlanması, imal edilmesi, kurulması ve bakımının yapılmasından sorumludur.Ben ne yapacağım?

Mekanik Teknisyeni olarak, kusursuz bir Konuk ve Üye deneyimi sunmak için makineler, parçalar ve araçların tasarlanması, imal edilmesi, kurulması ve bakımının yapılmasından sorumlusunuz. Bir Makine Teknisyeninin aynı zamanda makineleri geliştirmesi, test etmesi ve denetimlerin şirket standartlarını karşılamasını sağlaması da istenecektir. Özellikle aşağıdaki görevleri en yüksek standartlarda yerine getirmekten sorumlu olacaksınız:

Makine mühendisliği teknolojisi bilgisini uygulayarak makine ve donanımı geliştirmek, test etmek ve sorun gidermekÜrünler için yeni ya da değiştirilmiş mekanik parçaları veya düzenekleri tasarlamak, üretmek ve montajını yapmakMekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilmekIsıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyim sahibi olmakKaynak işleri konusunda bilgi sahibi olmakKomple üniteler ve parçaların testlerini ayarlamak ve gerçekleştirmekTest prosedürlerini ve sonuçlarını, sayısal ve grafik verileri ve tavsiyeleri kayda geçirmekMekanik makineleri, parçaları ve araçları tasarlamak, üretmek, kurulumunu ve bakımını yapmakÖzel projeleri ve diğer sorumlulukları tayin edildikleri şekilde gerçekleştirme

Aranan Nitelikler

Ne arıyoruz?

Mekanik Teknisyeni olarak, her zaman Konuklarımız namına ve diğer Ekip Üyeleriyle birlikte çalışırsınız. Bu rolü başarıyla yürütebilmek için aşağıdaki tutumu, davranışları, becerileri ve değerleri sürdürmelisiniz:

Onaylı makine mühendisliği niteliğiPozitif tutumİyi iletişim becerileriYüksek seviyede müşteri hizmeti sunmaya bağlıÜstün kişisel bakım standartlarıDaha öncesinde benzer bir rolde deneyim

Aşağıdaki yeterlilikleri ve ayırt edici özellikleri gösterebilmeniz bu pozisyon için avantaj sağlayacaktır:

çeşitli iş durumlarına yanıt verebilme esnekliğiKendi başına çalışma kabiliyeti

Hilton çalışanı olmanın ayrıcalıkları nelerdir?

Hilton dünyanın önde gelen konaklama şirketlerinden biridir. Lüks ve üst sınıf otel ve resortlardan apart-suite ve orta sınıf otellere kadar birçok farklı seçeneğiyle konuklarına hizmet vermektedir. Hilton yüzyıla yakın bir süredir iş seyahati ve tatil amaçlı gelen konuklarına en iyi konaklama hizmetlerini, rahatlığı ve değeri sunmaktadır. Hilton sahip olduğu global markalarla konuklarına en iyi hizmeti verme geleneğini sürdürmektedir. “Her otelimizde, her konuğumuza, her zaman yaşattığımız eşsiz deneyimler sayesinde dünyayı konukseverliğin ışığı ve sıcaklığı ile doldurma” vizyonumuz bizi dünya üzerinde bulunan tüm otellerimizde ağırladığımız konuklarımıza eşsiz bir deneyim sunma yolunda bir araya getirmektedir. Ve en önemlisi takım üyelerimiz bu eşsiz deneyimin en önemli parçasıdır !

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Hilton Istanbul Bosphorus
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Hilton Istanbul Bakırköy Hotel & Conference Center
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
10.01.2020
İŞ MERKEZLERİ YÖNETİM VE İŞLETİM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
TOTAL SOLUTION PROVIDER
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
30.12.2019
AVANTGARDE HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Marriott Hotels Resorts /JW Marriott
İstanbul Avrupa Yakası Şişli, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Hilton Istanbul Bosphorus

Dünya çapında 939.000’in üzerinde otel odamızla biz, dünyanın en büyük otelcilik şirketlerinden birisiyiz. Başarımızın sizin başarınıza nasıl artı değer katacağını görün.


İşimiz açısından çok önemli sorunlara etki etmek için değer zincirimize yatırım yapıyoruz. Operasyonlarımız, tedarik zincirlerimiz ve topluluklarımız arasında olumlu sosyal ve çevresel değişiklikler yönlendiriyoruz.Olağanüstü bir kariyer mi arıyorsunuz? Biz de dünyanın dört bir yanında olağanüstü insanlar arıyoruz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları