YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Site Temizlik Görevlisi

İstanbul Anadolu Yakası
 • 16.07.2018
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 4762 Görüntüleme

İş Tanımı

Kartal Soğanlık Yeni Mahallede bulunan Elit bir sitenin kendi kadrosunda çalıştırılmak üzere; ortak kullanım alanlarının çalışma saatleri içerisinde genel temizliğinin yapılması ve çöplerin toplanması.

Aranan Nitelikler

Site yönetiminin kendi kadrosunda çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi; Kartal Soğanlık Yeni Mahallede için ulaşım sorunu olmayan, (E-5’e 10 DK. Yürüme mesafesi)
 • En az ilköğretim - lise mezunu, 
 • En az 2 (iki) yıl temizlik sektöründe tecrübeli,
 • Kendi alanı ile ilgili makine, alet ve malzemeleri kullanabilecek,
 • Çalışkan, dürüst, sorumluluk sahibi,
 • Güler yüzlü, kılık ve kıyafetine özen gösteren, 
 • Bedeni ve ruhi herhangi bir rahatsızlığı olmayan, 
 • Sabıka kaydı bulunmayan, 
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, 
 • Sigara kullanmayan tercih sebebidir. Çalışma saatleri 08.00-17.00 olmak üzere 6 gündür. Haftalık 45 saattir. 2.000,00 TL maaş (AGİ Dahil) + 200,00 TL Yol Nakit Banka + Sıcak Yemek + Sigorta
Not: Müracaatlar fotoğraflı cv. Üzerinden yapılacaktır. Görüşme yüzyüze yapılacak olup telefon ile bilgi verilmez. Belirtilen şartları taşımayan adayların müracaatları dikkate alınmayacaktır.

Alınacak Personel Sayısı: 25-40 YAŞ ARALIĞINDA 2 BAY 2 BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İŞ MERKEZLERİ YÖNETİM VE İŞLETİM A.Ş.
Bugün
ÖZEL DELTA HOSPİTAL
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
KAVRAM OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
19.12.2018
İstanbul Anadolu Yakası
19.12.2018
İstanbul Anadolu Yakası
19.12.2018
İstanbul Anadolu Yakası
19.12.2018
ATAŞEHİR SINAV LİSESİ
İstanbul Anadolu Yakası
16.09.2018
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ÇUKUROVA GAYRİMENKUL İNŞAAT A.Ş


Çukurova Gayrimenkul İnşaat
1993 yılında bir aile şirketi olarak kurulan  23 yıllık geçmişi ile gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi, çevreci ve müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini bugüne kadar sürdüren şirket, toplam 20 nitelikli inşaat projesi bitirmiştir. Mersin'de toplam 500 dairelik yurtdışı odaklı müşterilerimize yönelik yazlık Liparis 4 ve Liparis 2 projelerinde yapımcı ortak olarak yer almış, Adana'da Çukurova adıyla çeşitli projeleri inşa etmiş ve son yıllarda Platin A.Ş. (Yüzevler Platin Konutları, Toros Platinkent ), TMT Grup (Gölvadi Evleri), Kent Yapı (Eserkent) adı altında özel ve nitelikli konut projelerini hayata geçirmiştir. İstanbul'da Adanus Park adıyla nitelikli diğer bir site projesine 2011  teslim edip, 36 katlı Çukurova Tower  projesin bitirmiş,E5 te Çukurova BALKON adlı  yeni projeye başlayan şirket, gayrimenkul ve inşaat sektöründe aktif olarak yer almaya devam etmektedir. Tüm şirketleri Son Grup adı altında tek çatı da toplayarak, sağlıklı şekilde şirketlerin gelişmesi için çalışmaktadır.

 

Kalite Politikamız
İnşaat sektörü ve hizmet sektöründe kaliteden ödün vermeden iş disiplini ve etik kurallarımızdan vazgeçmeden dünya standartlarında hızlı üretim yapmak ve hizmet vermek müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde algılayıp karşılayabilmek konusunda uzman kadrosu ve teknik ekibiyle yenilikçi bir anlayış içerisinde kısa sürede en kaliteliyi gerçekleştirebilmek temel kalite politikamızdır.
 

Vizyonumuz

Müşterilerimize katma değer yaratmak, müşterilerimizin yaşamaktan ve vakit geçirmekten güven duyacağı, keyif alacağı yaşam alanlarını hayata geçirebilmek. Şehircilik anlayışı içinde estetik ve çevreci mekanlar yaratabilmesine sektörel anlamda öncülük edebilmektir.

 

Misyonumuz

Kaliteden asla ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri zamanında kurallarına göre ve eksiksiz sunmak. Gayrimenkul ve İnşaat sektörüne üretim alanında farklı bir bakış açısı getirerek güvenilirliliğini ve marka bilinirliliğini ön planda tutarak sektöründe öncü olmaktır.
 

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları