YBWEB02

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Satış Temsilcisi
DELTA ELEKTRİK ELEKTRONİK İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay

DELTA ELEKTRİK ELEKTRONİK İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1991 yılından itibaren elektrik piyasasının çeşitli sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız 1998'den bu yana Kesintisiz Güç Kaynakları, Voltaj Regülatörleri Transformatör ve İnvertör imalatına yönelerek bu sektörde güçlü ve saygın bir marka haline gelmiştir.

 

Firmamız; enerji alt yapısının, gelişen teknoloji karşısında yetersiz olduğu,voltaj dalgalanmalarının çok olduğu yerlerde, hassas cihazlarda ve Kesintisiz enerji gereksinimlerinin duyulduğu şartlarda "Monofaze 0,5 KVA'dan 50 KVA'ya, Trifaze 3 KVA'dan 2000 KVA'ya kadar ürünleriyle müşterilerinin her türlü enerji problemlerini çözebilecek kapasitededir.
Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak ve ürün kalitesini yükseltmek amacıyla 2002 yılında TSEK, 2006 yılında ISO 9001 ve CE kalite belgelerini almıştır. Ürünlerimiz Azerbaycan, Cezayir, Gürcistan, Türkmenistan, Afganistan, Özbekistan, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Makedonya, Irak, Suriye, Malezya, Mısır... gibi pek çok ülkeye ihraç edilmektedir.

 

Ürünlerimize olan yoğun talepten dolayı Istanbul’da kurduğumuz 7500 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerimizde kalitemizi artırmayı ve dünyada güç elektroniği piyasasının lider üretici firması olmayı amaçlıyoruz.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları