YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Güç Elektroniği Mühendisi

Ankara
  • 22.10.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4073 Görüntüleme
DENATSU Elektronik Ltd.Şti Güç Elektroniği Mühendisi İş İlanı

İş Tanımı

Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen projelerde güç elektroniğine dayalı çevirgeç/evirgeçlerin güç katı ve kontrol yapılarının tasarımı, geliştirilmesi, simülasyonu, test ve devreye alma çalışmaları ile eğitim faaliyetlerinde bulunmak üzere yeni mezun ve tecrübeli mühendis alımı yapılacaktır. 

Aranan Nitelikler

- Lisans ya da Lisansüstü öğrenimi sırasında üniversitelerin ilgili Güç Elektroniği derslerini ve tercihen bu derslerle birikte Güç Sistemleri derslerini de almış olmak.

- Güç Elektroniği anahtarlama elemanları ( IGBT, Tristör, Diyot) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak.

- Güç Elektroniği yüksek gerilim/yüksek güç projelerinde görev almak. Tercihen 2-seviyeli ya da çok seviyeli çevirgeç/evirgeç yapılarının boyutlandırılması, analizi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak.

- PSCAD, Plecs, Simplorer, Matlab/Simulink gibi programlar ile güç elektroniği devrelerinin simülasyonu konusunda tecrübe sahibi olmak.

- Tercihen güç elektroniği kontrol uygulamalarında kullanılmak üzere gömülü kontrol sistemleri (DSP ve FPGA tabanlı) üzerinde çalışmış olmak.

- Güç elektroniği devreleri üzerinde osiloskop, fonksiyon generatörü ve benzeri ekipmanlar ile ölçüm tecrübesi olmak.

- İngilizce tasarım, eğitim ve sunum dokümanları hazırlayarak bunları İngilizce olarak sunabilmek.

- B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak.

- Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmamak.

- En az 3 yıl askerlik ilişkisi bulunmamak.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ERYİĞİT TIBBİ CİHAZLAR A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
EPSİLON İNŞAAT A.Ş.
Ankara
22.12.2018
Ankara, İstanbul Anadolu Yakası
14.01.2019
Sera Reklamcılık Ltd. Şti.
Ankara
Bugün
ÇALBIYIK GRUP A.Ş.
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Hafta
Outotec Turkey Metal Enerji ve Su Teknolojileri A.Ş.
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara Gölbaşı
Son 1 Hafta
CAN İNŞAAT SAN VE TİC A.Ş
Ankara
Son 1 Ay
DETAY YALITIM İNŞ. ISITMA VE SOĞUTMA TAAH. TUR. TİC. LTD. ŞTİ.
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

DENATSU Elektronik Ltd.Şti

DENATSU Elektronik, yüksek teknolojiye dayalı elektronik sistemler tasarlayan, üreten, devreye alan, çalışma konularında analizler yapan ve eğitimler veren bir Ar-Ge ve danışmanlık firmasıdır. Motor sürücüler, frenleme kıyıcıları ve yumuşak yol verme sistemleri gibi güç elektroniği temelli sistemler, güç kalitesine yönelik FACTS cihazlar, geniş alan izleme, uyarı ve ikaz sistemleri gibi elektrik iletim ve dağıtım sistemleri için SCADA bileşenleri geliştirir. Geliştirdiği bu sistemlerde ölçüm, izleme, kontrol ve koruma işlevlerini içeren akıllı teknolojiler kullanır. Ayrıca güç elektroniğine dayalı sistem ve projelerde sorun tespiti, çözüm geliştirme, sistem boyutlandırma, çevresel birimlerin seçimi, üretim, test, devreye alma, eğitim ve danışmanlık faaliyetleri yürütür.

DENATSU Elektronik temelde bir Ar-Ge şirketidir ve başarının tüm çalışanları ile birlikte bir aile olmaktan geçtiğine inanır.  Gelişmenin ve ilerlemenin tüm çalışanlarının gelişmesi ve ilerlemesi ile gerçekleşeceğine inanır ve çalışanlarının akademik gelişimlerini destekler.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları