YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

DenizYatırım – Yatırım Danışmanı/Müşteri Temsilcisi (Bursa)

Bursa
  • 12.02.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2935 Görüntüleme
DenizBank A.Ş. DenizYatırım – Yatırım Danışmanı/Müşteri Temsilcisi (Bursa) İş İlanı

İş Tanımı

DenizYatırım Marmara Özel Yatırım Merkezi Şubesinde “alım-satım aracılık” faaliyetlerimiz kapsamında hisse senedi ve türev araçların alım-satımı konusunda müşteri taleplerini yerine getirmek üzere görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Süreç ile ilgili tüm merak ettiğiniz sorular ve pozisyonu yakından tanımak için @DenizBankik İnstagram hesabını takip edebilirsiniz.

Aranan Nitelikler

• Üniversite mezunu, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan,
• “Düzey 3” ve/veya “Türev Araçlar” lisanslarına sahip,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Müşteri ve çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiş,
• İletişim yönü güçlü,
• Pozitif düşünce yapısına sahip,
• İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı,
• Analitik düşünme yetkinliğine sahip,
• Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
Bursa
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

DenizBank A.Ş.

 

 

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınmıştır. Ekim 2006'da, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından biri olan Dexia tarafından Zorlu Grubu'ndan satın alınan ve 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Deniz’de Kariyer
İnsan merkezli bir politika benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarında eğitim ve kariyer olanaklarıyla, çalışanlarına verdiği değeri göstermektedir.
DenizBank’ta çalışanları ‘asistan’ unvanından ‘Genel Müdür’ unvanına uzanan bir yol beklemektedir. Kariyer planlaması; asistan, uzman yardımcısı, uzman, yetkili, yönetmen ve üstü unvanlar şeklinde devam etmektedir.
Geleceğin, çalışanlarının gelişimiyle birlikte şekilleneceği düşüncesini benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarını bir ‘değerlendirme’ aracı değil, ‘gelişim’ aracı olarak görmektedir. Performans Gelişim Programı (PGP) çalışanlar için bir davranış rehberi olmanın yanı sıra aday seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, eğitim ve geliştirme gibi konularda bir başlangıç noktası kabul edilmektedir. Bu program ile birlikte yöneticiler ve astları arasında güçlü ve etkin bir ‘geri bildirim’ platformu sağlanması amaçlanmıştır.

Deniz’de Eğitim
2007 yılında faaliyete geçen Deniz Akademi, “Kariyer Gelişim Programları" ve "Seçmeli Eğitim Programları" "Temel Gelişim Programları" "Yönetim Gelişim Programları" ile çalışanların teknik bilgi ve kişisel becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunların yanı sıra uluslararası eğitim ve konferanslar, yurt dışı şube ve muhabir bankalardaki staj olanakları, yabancı dil ve bilgisayar kursları, Bankalar Birliği eğitimleri gibi eğitimlerle de çalışanlara gelişim imkânı yaratılmaktadır. Kapalı devre bir bilgilendirme ve eğitim televizyonu olan DenizTV ile de çalışanların performansına, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve verimliliği ve motivasyonu artırmak amaçlanmıştır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları