Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Gişe Görevlisi İşbaşı Eğitim Programı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 05.05.2016
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 46095 Görüntüleme

İş Tanımı

Deniz’de “Gişe Görevlisi” Eğitim Programı ile Bankacılık kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz. İŞKUR ile birlikte ortaklaşa yürüttüğümüz İşbaşı eğitim programımızın 10 günü Deniz Akademi’de, 3 ayı da işbaşında uygulamalı olarak gerçekleşecektir.3 ay sonunda programımızdan başarılı olan kursiyerlerimize iş teklifi iletmekteyiz. Eğer aranan kriterleri sağlıyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

Eğitim İçeriği
 
• Deniz'i Keşfedelim
• Kurumsal Kimlik
• Bankacılığa Giriş
• Gişede Satış Ürün Eğitimi
• Kasa + Muhasebe Uygulamaları

Aranan Nitelikler

• Müşterilerin cari hesap işlemlerini (para yatırma, havale, eft vb.) gerçekleştirecek,

• Çek ve senet tahsilatlarını yapacak,

• Fatura tahsilat işlemlerini yapacak, 

• Döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirecek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tasarruf Akademi
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
QUATRO İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TURKCELL SUPERONLİNE GATİO DAĞITIM MERKEZİ
İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy
Bugün
DENTAMAX TIP VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DSAN TİC LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Fatih
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

DenizBank A.Ş.

 

 

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınmıştır. Ekim 2006'da, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından biri olan Dexia tarafından Zorlu Grubu'ndan satın alınan ve 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Deniz’de Kariyer
İnsan merkezli bir politika benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarında eğitim ve kariyer olanaklarıyla, çalışanlarına verdiği değeri göstermektedir.
DenizBank’ta çalışanları ‘asistan’ unvanından ‘Genel Müdür’ unvanına uzanan bir yol beklemektedir. Kariyer planlaması; asistan, uzman yardımcısı, uzman, yetkili, yönetmen ve üstü unvanlar şeklinde devam etmektedir.
Geleceğin, çalışanlarının gelişimiyle birlikte şekilleneceği düşüncesini benimseyen DenizBank, insan kaynakları uygulamalarını bir ‘değerlendirme’ aracı değil, ‘gelişim’ aracı olarak görmektedir. Performans Gelişim Programı (PGP) çalışanlar için bir davranış rehberi olmanın yanı sıra aday seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, eğitim ve geliştirme gibi konularda bir başlangıç noktası kabul edilmektedir. Bu program ile birlikte yöneticiler ve astları arasında güçlü ve etkin bir ‘geri bildirim’ platformu sağlanması amaçlanmıştır.

Deniz’de Eğitim
2007 yılında faaliyete geçen Deniz Akademi, “Kariyer Gelişim Programları" ve "Seçmeli Eğitim Programları" "Temel Gelişim Programları" "Yönetim Gelişim Programları" ile çalışanların teknik bilgi ve kişisel becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Bunların yanı sıra uluslararası eğitim ve konferanslar, yurt dışı şube ve muhabir bankalardaki staj olanakları, yabancı dil ve bilgisayar kursları, Bankalar Birliği eğitimleri gibi eğitimlerle de çalışanlara gelişim imkânı yaratılmaktadır. Kapalı devre bir bilgilendirme ve eğitim televizyonu olan DenizTV ile de çalışanların performansına, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve verimliliği ve motivasyonu artırmak amaçlanmıştır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları