YBWEB03

Direnç Metal Ltd.Şti

35 yıl önce inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu evye conta ve ekipmanları ve lastik mamuller üretmek üzere Mekasan adıyla bir aile şirketi olarak faaliyetlerimize başladık.

Teknoloji ve tasarımın etkisi ile değişen pazar taleplerini karşılamak üzere farklı ürünleri yelpazemize ekledik.

2007 yılında, tecrübemizi teknoloji ve tasarım ile birleştirdiğimiz şirketimizin yapısında değişikliğe giderek Direnç Metal Limited Şirketi olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye başladık.

Bugün, yüksek üretim kapasitemiz, kalitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve müşteri odaklı yaklaşımı-mız ile “evye conta ve ekipmanları,” “evye klipsleri” ve “bağlantı elemanları” sektörünün yurt içinde ve özellikle yurt dışında önemli oyuncularından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çok önemli işbirliklerine imza attığımız 2016 yılında sektörün talepleri doğrultusunda ve suya yenilikçi bir yön vermek amacıyla “Evye Sifonu” üretmek üzere Direnç Plastik şirketini kurduk. 2016, güçlü bir aile şirketi olan Direnç’in kurumsallaşma yolculuğunu da başlattığımız yıl oldu.

Direnç’i geleceğe taşıyacak kurumsallaşma çalışmalarımıza, profesyonelliğimizi ve vizyonumuzu en iyi şekilde ifade edecek yeni bir kurumsal kimlik tasarımı ile başladık.

Profesyonller ile hazırlanan yeni logomuzun modern karakterdeki yazı formu yenilikçi yaklaşımızı yansıtırken metalik gri renk sanayici kimliğimize vurgu yapıyor.

İç içe geçen D ve Ç harflerinden oluşan amblemimiz temel faaliyet alanımızdan “bağlantı elemanları”ndan esinlenerek yaratıldı. Aynı zamanda zincirin halkaları gibi birbirine geçen D ve Ç sürekliliği, geçmişten gelen ve geleceğe taşıdığımız tecrübemizi temsil ediyor. Mavi renk metal, yeşil renk ise plastik firmamızın ana kurumsal rengini oluşturuyor.

35 yıllık tecrübemizle metale ve plastiğe yenilikçi formlar vermeye devam ederken yeni kurumsal kimliğimiz ile “güvenilir, kaliteli, yenilikçi” algımızı daha da güçlendireceğimize inanıyoruz.

Danışma Görevlisi
Direnç Metal Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Muhasebe Elemanı
Direnç Metal Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.