YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

PEP Stajyer Mühendis Geliştirme Programı

Niğde
  • 13.06.2017
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 15821 Görüntüleme
DİTAŞ PEP Stajyer Mühendis Geliştirme Programı İş İlanı

İş Tanımı

 Ditaş Stajyer Mühendis Geliştirme Programı (PEP)

 

 Neden Tercih Etmelisiniz?

 

 Diyelim ki;

 

Mühendislik branşında bir üniversitede öğrenimine devam ediyorsunuz ve;

Akademik eğitiminizi çalışma alanımızda kazanacağınız pratik deneyimler ile desteklemek istiyorsunuz

Ditaş kültür ve değerlerimizi, bölümlerimizi, süreç ve ürünlerimizi tanımak istiyorsunuz

Alanında uzman profesyonellerin vereceği eğitim programlarına dâhil olmak istiyorsunuz

 

 O zaman…

 

 … Öncelikle kendinizi en doğru ve yalın şekilde anlatabileceğiniz CV’nizi oluşturmalı ardından

Ditaş A.Ş.’nin Stajyer Geliştirme Programına müracaat etmelisiniz.

 

 Süresi:

 

 Program Ekim 2017 – Temmuz 2018 tarihleri arasını kapsamaktadır.

 

  PEP

 

Lisans eğitiminin son senesinde bulunan öğrencilerimiz için sunduğumuz proje bazlı bir "Stajyer Geliştirme Programı" (PEP)'dir.

Bu programda yer alan öğrenciler, öğrenim gördükleri dönemde, haftada en az 2 gün devam koşulu ile şirketimizin çeşitli departmanlarında proje bazlı görev almaktadır.

PEP Takımı üyeleri, uzun vadede şirketimizde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunda bulunacaklardır.

 

 Olanaklarımız

 

• SGK

• Asgari ücret (Çalışılan gün üzerinden ödenecektir)

• Kişisel Gelişim Eğitimleri

 

 

Aranan Nitelikler

 

  • Tercihen Makine, Endüstri, Otomotiv, Mekatronik, Elektrik Elektornik ve Metalurji&Malzeme Mühendisliği programının son sınıfında ve Haziran 2018’de mezun olabilecek durumda olmanız,
  • Tercihen iyi seviyede İngilizce biliyor olmanız,
  • Seçim süreci boyunca başarı göstermiş olmanız.

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

En Yeni İlanlar

İHSAN DOĞRAMACI VAKFI ERZURUM ÖZEL BİLKENT LABORATUVAR OKULLARI
Erzurum
Bugün
İHSAN DOĞRAMACI VAKFI ERZURUM ÖZEL BİLKENT LABORATUVAR OKULLARI
Erzurum
Bugün
MALTEPE ERSOY HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Telekomone Çağrı Merkezi
İzmir
Bugün
Global İk Danışmanlık ve Eğitim Hizm. Ltd. Şti
İzmir
Bugün
Telekomone Çağrı Merkezi
İzmir
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Balıkesir
Bugün
CENGİZ HOLDİNG
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

DİTAŞ

Ditaş Doğan Yedek Parça ve İmalat A.Ş. rotbaşı, rotil, rotkolu, salıncak kolu, çeki kolu, stabilizatör kolu ve V çeki kolu gibi elemanları üretmek amacı ile 1972 yılında kurulmuş, 1978 yılında faaliyete geçmiş, dört milyon adet üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük rot üreticisidir. Çoğunluk şirket hisseleri, Doğan Grubu'na aittir. 30 yılı aşkın başarılı geçmişi ile DİTAŞ, özellikle ticari araçların rot üretiminde, Türkiye'de olduğu gibi dünyada da araç üreticisi firmalara orijinal ürün sağlayan, kalitesi ve fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır

DİTAŞ, aralarında dünyanın en büyük rot üreticilerinin de bulunduğu Türkiye pazarında yüksek kaliteli ürünleri, entegre tesisleri ve tecrübesi sayesinde yıllardır liderliğini korumaktadır. Dünya pazarlarında ise hem orijinal ürün tedarikçisi ve hem de yenileme pazarında bilinen bir marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Türkiye'de ticari araç imalatçılarının rot talebinin % 80'nini, binek araçlarının da % 15'ni karşılamaktadır. Yenileme pazarında da % 25 paya sahiptir.

Deneyimli ve eğitimli 500’ü aşkın çalışanı olan DİTAŞ, müşteri isteklerini zamanında karşılayan tasarım kabiliyeti, araç kullanımı şartlarında simüle eden prototip test tesisleri, modern ve yeni makine parkı, esnek üretim prosesleri ile faaliyet göstermektedir.

Niğde'de 287.000 m²'lik bir alan üzerinde 20.000 m²'lik kapalı alana sahiptir. DİTAŞ üretim tesisleri; Kalıp Atölyesi, Sıcak-Soğuk Dövme Atölyesi, Isıl İşlem Atölyesi, Talaşlı İmalat Atölyesi, Montaj Atölyesi, Boyama Atölyesi, Fosfatlama Atölyesi, Kalite Kontrol Bölümü, Test İstasyonları, Lastik ve Kauçuk Kaplama Tesisi, Bakım-Onarım Üniteleri ve yardımcı tesislerden oluşmaktadır.

Müdürlük bazında; Genel Müdürlük, İnsan Kaynakları, Mali İşler, Üretim Planlama, Mühendislik, İmalat ve Kalite Güvence Müdürlükleri Niğde’de, Pazarlama, Yurt İçi Satış, Yurt Dışı Satış, Satın Alma ve Mühendislik Müdürlüğünün bir bölümü ise İstanbul’ da yer almaktadır.

ISO 9001:2000 kalite sistem sertifikası, ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikası, ISO/TS 16949:2002 otomotiv tedarikçileri kalite sistemi sertifikasına sahip olan DİTAŞ, aynı zamanda Türkiye'nin en büyük araç üreticilerinin "A" sınıfı tedarikçisidir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları