YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İnsan Kaynakları Sorumlusu - Divan Cizre

Şırnak
 • 23.11.2016
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 2222 Görüntüleme
DİVAN İnsan Kaynakları Sorumlusu - Divan Cizre İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Cizre'de hizmete açılacak 5 yıldızlı Divan Cizre Oteli bünyesinde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Sorumlusu  aramaktadır.                        

Aranan Nitelikler

 
 • Tercihen Üniversitelerin ilgili İ.İ.B.F. bölümlerinden mezun (Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,  İşletme vd.)
 • Turizm Otelcilik sektöründe en az 2 yıl İnsan Kaynakları alanında deneyim sahibi, 
 • 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim,
 • Ücretlendirme, seçme ve yerleştirme, performans değerlendirme, kariyer planlama, bordrolama ve özlük süreçlerini yönetecek,
 • Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
 • İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,
 • Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı,
 • Detaylara önem veren ve iş takibi konusunda başarılı,
 • Disiplinli ve gizlilik kurallarına riayet eden,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Adayların başvurularını bekliyoruz.                              

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

Türkiye
Son 1 Ay
DOĞRU CEVAP EĞİTİM KURUMLARI
Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.

 

Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.

 

Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.

 

Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.

 

Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek. Divan eşittir kalite...

 

www.divan.com.tr

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%5
Değerlendirme
%7
Cevaplama
%0

Firmanın Diğer İlanları

DİVAN
Şırnak
Bugün
Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek & İçe...
DİVAN
Şırnak
Bugün
Türkiye'de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İç...
DİVAN
Şırnak
Bugün
Türkiye’de Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İ&c...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI