Web Tasarım Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 10.01.2020
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 605 Görüntüleme

İş Tanımı

KURUMSAL WEB PROJELERİMİZN GÜNCELLENMESİ VE YENİ PLANLANAN PROJELERİN TÜM YAŞAMSAL DÖNGÜSÜNÜ YÖNETEBİLECEK YETKİNLİĞE SAHİP, GEREKTİĞİNDE SÜREÇLERİMİZ İÇİN İYİLEŞTİRMELER YAPABİLECEK TAKIM ARAKADAŞLARI ARIYORUZ.

Aranan Nitelikler

FRONT END İÇİN HTML, CSS VA JAVASCRİPT, JQUERY, BOOTSTRAP 4 KONULARINDA BİLGİ VE DENEYİMİ SAHİBİ 
BACK -END İÇİN PHP, LARAVEL, MYSQL VEYA NET, MSSOQL TEKNOLOJİLERİNE HAKİM 
ALANINDA GÜNCEL YÖNTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ TAKİP EDEN 
TASARIM YETENEĞİ GELİŞMİŞ, GÖRSEL ALGISI YÜKSEK 
RESPONSIVE DESIGN, KULLANICI DENEYİMİ TASARIMI BRANŞI İLE İLGİLİ ÖZEL EĞİTİMLER VE GÜNCEL UYGULAMALAR İLE KENDİSİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN VE YENİLİKLERİ TAKİP EDEN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HTS TEKERLEK SİSTEMLERİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Cedrus Critical Care Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler
Dün
İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
20.12.2019
Milliyet Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.

Deneyimli kadromuz ile Sağlığınız için varız…

Özel Çapa Hastanesi adı altında, Necip Asım Sokak No:23 Çapa/İstanbul adresinde, 1991 yılından beri hizmet vermekteyiz. İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji ve Medikal Estetik, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Kardiyoloji, Diş Hekimliği Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Hastalıları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi olarak toplam 19 ayrı branşta, 34 tam zamanlı uzman hekim, 3 yarı zamanlı uzman hekim, 2 pratisyen hekim kadrosu ile faaliyette bulunmaktayız.

Toplam 4000 metrekare üzerinde kurulmuş olan hastanemizin 58 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu yataklardan 10 adedi dahili yoğun bakım ünitesinde, 10 adedi cerrahi yoğun bakım ünitesinde, 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde olmakla beraber, 17 adedi tek kişilik oda yatağı, 3 adedi süit oda yatağı ile 2 gözlem yatağı olarak kabul edilmektedir.

Hastanemiz; detaycı, gelişime açık, sektörel yenilikleri yakından takip eden, sürekli kendisini yenileyen, büyüme odaklı bir yapıya sahiptir. Odalarımızda 24 saat sıcak su, kafeterya hizmeti, geniş bant televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı standart kullanımdadır.

Hastanemizde Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuvarları tam teşekküllü olarak kurulmuş bir kuruluştur. Radyoloji ünitemizde Toshiba marka Spiral Tomografi Cihazımız, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazlarımız, 2 adet Renkli Dopler, 2 adet 4 boyutlu Ultrasonografi ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemizi farklı kılan en temel özelliği, 1991 yılında kurulmuş olan, tıbbi alt yapısı son teknoloji ile donatılmış, yatak kapasitesi en yüksek yoğun bakım ve diyaliz ünitesine (19+1 makine) sahip oluşudur. Yoğun bakımda diyaliz hizmeti veren nadir hastanelerden biriyiz.

İstanbul’un merkezinde Çapa’da bulunan hastanemize ulaşım otobüs, metro ve diğer ulaşım araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Tanı teşhis ve tedavi konusunda teknolojik alt yapısı, güncel bilimsel bilgilere sahip hekim ve personeli ile, hasta memnuniyeti ilkelerini hedefinde bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları