YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Sistem Destek Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 19.10.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 7418 Görüntüleme

İş Tanımı

MİR HOLDİNG
2011 yılında kurulmuş olmakla birlikte Mir Holding, 1987 yılında kurulan Dizayn Grup firmasının farklı iş ve sektörlere yönelik farklı açılımlarının ayrı kurumsal firmalar ve markalar adı altında tanımlanması ve ilgili işlerin bu farklı şirketlere delege edilmesi sonucunda ortaya çıkmıştır. Dizayn Grup`un temelinde Ar-Ge olduğu için bu farklılaşma doğal olarak ortaya çıkmış ve yine bu Ar-Ge temeli doğrultusunda Mir Holding bir teknoloji şirketi olarak konumlandırılmıştır.
Mir Holding, hem iş yapma biçimi hem de işe bakış açısı bakımından Türkiye`de ve dünyada birçok firmadan farklılaşan özelliklere sahiptir. Kendine misyon olarak ``teknolojinin sınırlarını zorlayarak insanlığın çare bulamadığı sorunlara çözüm geliştirmek`` vasfını seçip her anlamda bunu içselleştirmeyi başarabilmiş bir firma olan Mir Holding, teknolojiyi çoğunluğun hizmetine sunan ve teknoloji geliştiren bir teknoloji firmasıdır.


Mir Holding A.Ş. şirketimizin İstanbul lokasyonunda görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Uzmanı pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.


• Holding ve bağlı şirketlerin strateji ve hedefleri doğrultusunda bilgi işlem çalışmalarının yönetilmesinin sağlanması,
• Holding ve bağlı şirketlerin kullandığı ERP sisteminin ve ERP dışındaki yazılımların uyumu, yatırımı ve konsolidasyonu, geliştirilmesine yönelik çalışmalarının yapılması, ilgili konularda operasyon ve iş süreçlerinin analiz ve tasarımlarının yönetilmesi,
• Endüstri 4.0 kapsamında, siber-fiziksel sitemler, nesnelerin interneti ve hizmetlerin interneti konularına hakim,
• Yönetimi altındaki bilgi işlem personelinin organizasyonunu sağlamak ve yetkinliğini artırmak, gerekli görülmesi durumunda eğitimler ve seminerlerle mesleki gelişimlerin sağlanması,
• Bilgi teknolojileri ile ilgili gelişmelerin sürekli takip edilmesi ve bilgilerin güncellenmesi,

Aranan Nitelikler

• Tercihen üniversitelerin mühendislik (Bilgisayar, Elektronik, Matematik …vb.) bölümünden mezun,
• Bilgi teknolojileri alanında en az 5 yıl deneyimli,
• SAP projelerinin yönetim ve koordinasyonunda görev almış, ERP süreçlerini bilen,
• ISO27001 Bilgi Güvenliği Sistemi uygulamalarına hakim,
• Dokümantasyon ve süreç kontrol becerisine sahip,
• Proje ekiplerine ve yöneticilere teknolojik danışmanlık için gerekli etkin liderlik yetkinliğine sahip,
• Analiz etme ,karar verme ve takip yeteneği gelişmiş,
• Takım yönetimi ve desteğinde yetkin,
• Analitik düşünce yapısına, problem çözme, planlama ve organizasyon becerisine sahip,
• İletişim becerileri güçlü,
• İngilizce okuma, yazma ve konuşma becerisi ileri düzeyde olan,
• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
• Seyahat engeli olmayan,
• Esnek çalışma saatlerine uygun,
• Tercihen sigara kullanmayan,
• İstanbul Avrupa yakası Avcılar, Beylikdüzü , Esenyurt ve E5 güzergahına yakın ikamet eden.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

GCM Makina San. ve Tic. Ltd. Şti
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Son 1 Ay
AKSU EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kocaeli Gebze
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kocaeli Gebze
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Kocaeli Gebze
Son 1 Hafta
OSES GRUP GIDA
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
09.02.2019
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
OYAK PAZARLAMA HİZMET ve TURİZM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Dizayn Grup

DİZAYN GRUP

1987 yılında ısıtma ve sıhhi tesisat sektöründe proje geliştirmek ve uygulamak amacıyla kurulan Dizayn Grup, 1992 yılında yerden ısıtma borularıyla üretim hayatına başladı (başlamıştır).

Bugün Dizayn Grup,12 mm'den 1600 mm çapa kadar yüksek basınçlı, 50 mm'den 3600 mm çapa kadar düşük basınçlı, içinden akışkanların geçtiği 23 ayrı sistemde, 4 bini aşkın boru ve ek parçaları üretmektedir. Ürün grupları;

— Isıtma Ürün Grubu

— Temiz Su Ürün Grubu

— Atık Su Ürün Grubu

— Altyapı Ürün Grubu

— Tarımsal Sulama Ürün Grubu

Ar-ge çalışmalarına verdiği önem sonucu, dünyada alternatifi olmayan teknolojilerle üretilen Dizayn ürünleri, sahip olduğu uluslararası kalite belgeleriyle, Avrupa'dan Avustralya'ya, Amerika'dan Afrika'ya kadar uzanan bir coğrafyada, 72 ülkeye ihraç edilmektedir. Dizayn Grup'un sahip olduğu uluslar arası kalite sertifikalarından bazıları; BVQI ISO 9001 (İngiltere), SKZ (Almanya), DVGW (Almanya), Hygiene Institute (Almanya), KIWA ( Hollanda), QAS( Avustralya) ve AENOR (İspanya)'dır. Hiç kuşkusuz, bu sertifikalar Dizayn Grup'un tüketiciye olan saygısının en somut göstergesidir.

Ayrıca Dizayn Grup, 64 adet patentiyle Türkiye'de en çok teknoloji üreten iki firmadan biri olup, Türk Patent Enstitüsü tarafından ödüllendirilmiştir.

Gerekli test araçları ile donattığı Mobil Laboratuar ile Türkiye' nin her yerini dolaşan Dizayn Grup, yerinde testler yaparak normlara uygun olmayan kalitesiz boru kullanımını da engellemeye çalışmaktadır.

Teknoloji araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu Dizayn Grup, 2001 yılında 1600 mm çaptaki boruyu PN 12,5 basınçta üreterek, imkansız denileni başarmış, kendi rekorunu arka arkaya üç kere kırarak bir dünya rekoruna imza atmıştır. Bu rekor, Türkiye'nin endüstriyel bir ürünle kırdığı ilk dünya rekoru olma özelliğini taşımaktadır. Bugün, Tüm dünyada, bu rekorun 1. kademesine bile ulaşılamamıştır.

Binalarımızı yer hareketi ile oluşan çekme kuvvetlerine karşı dayanıklı kılan demirin, binaya tırmanan rutubet sebebiyle paslanması, binalarımızın yıkılmasının en önemli sebebidir. Adapazarı Depremi'nde de binaların %64'ünün yıkılmasının sebebi iç donatı paslanması olmuştur.

Bugünkü bilinen teknolojilerle, bu konunun çözümü maalesef bulunmamaktadır.

Dizayn Grup, uzun yıllar bu korkunç gerçeğe çözüm üretmek için teknoloji geliştirme mücadelesi vermiş ve güçlü ArGe kadrosuyla bugün itibari ile bizi %100 başarıya götüren teknolojiyi geliştirmiştir.

Ulusal ve uluslararası yatırımlarla her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişen Dizayn Grup, Anadolu Üretim Noktaları Projesini hayata geçirmiş ve Anadolu'nun kalbinde fabrikalar kurmaya başlamıştır.

Azerbaycan'da %50 Dizayn Grup %50 yerel ortaklıkla kurulan 15 milyon dolarlık Boru Fabrikası ise Dizayn Grup'un ilk yurtdışı yatırımını oluşturmaktadır.

Üretmiş olduğu özel ürünlere ait, özel projeler geliştiren Dizayn Grup, patenti kendisine ait teknolojik çözümler ile ulusal ve uluslararası birçok dev projeyi hayata geçirmiştir. Suya susamış Sudan halkını suya kavuşturan, Nil Nehri Geçiş Projesi bunun en güzel örneklerden biridir. Proje, UNESCO tarafından da büyük hayranlıkla karşılanarak 2003 yılında Fransa'da düzenlenen Su Sempozyumu'nda Dizayn Grup, büyük ödülün sahibi olmuştur.

Patenti Dizayn Grup'a ait Kıbrıs Barış Suyu Projesi ise yıllardır su sorunu yaşayan Kıbrıs'ı suya kavuşturacaktır. (kavuşturan projedir)

Dünyanın en prestijli 3 projesinden biri kabul edilen Dubai Palmiye Adaları projesinde, tüm dünya rakiplerimiz elimine edilerek Dizayn Grup ürünleri tercih edilmiştir.

Dizayn Grup tarafından yapılan projelerden bazıları;

•  Büyükçekmece Deniz Deşarj Projesi

•  Hong Kong Adalararası Bağlantı Projesi

•  İzmir ENKA Bechtel Elektrik Santrali Projesi

•  Hollanda Bechtel Enka Enerji Merkezi Projesi

•  Salihli Şehir Isıtma Projesi

Dizayn Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mirmahmutoğulları, 2002 yılında Filipinler'de düzenlenen Dünya Genç Girişimci İşadamı yarışmasında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, Almanya, İngiltere, Hollanda gibi ülkelerin de katıldığı yarışmada Büyük Ödülün sahibi olmuştur.

Dizayn Grup'un ilkini 2002 yılında başlattığı "Beyin Göçüne Karşı, Beyin Gücünü Teşvik Ediyoruz!" Kampanyası ise endüstriye dönüşebilecek, proje, buluş ve yeni fikirleri maddi ve teknik açıdan desteklemekte, genç beyinlerin bilgi birikimlerini Türkiye'nin aydınlık yarınları adına kullanmaları için tüm engelleri ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Bu proje, büyük bir sivil toplum projesidir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları