Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış ve Teklif Sorumlusu

 • 18.11.2019
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 2686 Görüntüleme

İş Tanımı

Bilişim sektöründe Anahtar Teslim projelerle Server, Storage, Network, Security, Backup, Wifi, Sanallaştırma çözümleri gibi alanlarda uçtan uca çözüm sağlayan firmamızda görevlendirmek üzere; Satış Departmanımıza mevcut müşterilerimize teklif hazırlayıp takibini ve cari hesap takibini sağlayabilecek, müşteri adaylarını düzenli ve titiz takip edebilecek, Mail ile müşteri adaylarını bilgilendirebilecek, Bilişim Ürünleri ve sektöründe deneyimi olan Satış Teklif Sorumlusu takım arkadaşı arıyoruz.

“Teklif Yönetimi” olarak,
 • Teklif öncesi hazırlıkları sağlamak 
 • Teklif hazırlamak ve sonrası takipleri sağlamak. 
 • Tekliften Faturaya dönüş ve Cari hesap takibini sağlamak,
 • Satış öncesi ve sonrası raporlarını, sistemli ve periyodik olarak yönetime sunmak.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen Ön lisans ve Lisans Mezunu
 • Bilişim satış sektöründe minimum 2 yıl kurumsal satış ve portföy yönetim tecrübesine sahip, Sanallaştırma, Sunucu ve Server sistemleri konusunda bilgi sahibi ve bilişim sektöründe görev almış, daha öncesinde entegratör firma deneyimi olan, Dell, Symantec, Vmware, Microsoft v.s. ürünler konusunda bilgi sahibi,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Özgüveni ve sorumluluk duygusu yüksek, 
 • Mesleki Gelişim ve yeniliklere açık,
 • İkna kabiliyeti yüksek, özgün fikirler geliştirebilen ve çözüm odaklı, 
 • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip, 
 • Teknoloji ürünleri ve Teknolojiye meraklı,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 
 • İstanbul Beylikdüzü civarında oturan ya da Beylikdüzü’ne ulaşım problemi olmayan (Anadolu yakası ya da şehir dışı başvurular kabul edilmeyecektir.) 

Kısaca;

Hedef kitleye dokunup fırsatlar çıkarabilecek ve bu işi severek yapabilecek motivasyonu yüksek bir ekip arkadaşına ihtiyacımız var.

Kendisine bir çok konuda eğitim ve gelişim yönünde yüklemeler yapacağız.. Öğrenmeye açık çalışmayı seven bir ekip arkadaşı aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SG GARANTİ BİLİŞİM OTOMOTİV VE SAĞLIK A.Ş
Ankara, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İzmir
Dün
Jiang Su Famacy Glass Group
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SG GARANTİ BİLİŞİM OTOMOTİV VE SAĞLIK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
AEN YAZILIM BİLGİSAYAR TİC.İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
TURKCELL SUPERONLINE 3PLAY ABONE MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
24.04.2018
TURKCELL SUPERONLINE 3PLAY ABONE MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
24.04.2018
TURKCELL SUPERONLİNE JADE DAĞITIM MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
28.07.2017
Sheraton Hotels & Resorts
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

DOĞRU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 DOĞRU BİLİŞİM, hızla gelişen ve değişim gösteren bilişim ve telekomünikasyon teknolojileri alanında küçük , orta ve büyük ölçekli şirketlere "Anahtar Teslimi Uçtan Uca Doğru Çözümler" sunan müşteri odaklı bir "Sistem Entegratörü" aynı zamanda "Bilgi işlem", "sistem", "Network" ve "yapısal kablolama" gibi hizmetlerin yanı sıra "güvenlik ve internet" hizmetlerini üreten ve geliştiren bir "PROJE FİRMASIDIR".
DOĞRU BİLİŞİM, bilgi transferinin ve haberleşmenin önem kazandığı günümüzde Eş Zamanlı Data - Ses - Görüntü paylaşımı ihtiyaçları için Genişband Erişim Teknoloji Çözümleri (G.SHDSL) sunmakla birlikte, Sistem, Sistem Yazılımları, Bilgi Güvenliği, Yerel Alan Ağları (LAN), Geniş Alan Ağları (WAN) (Frame Relay, Leased Line vb.) çözümleri de sunmaktadır. " DOĞRU BİLİŞİM, DİNAMİKTİR."
Müşterilerinin mevcut durumunu tanımlayan, ihtiyaçlarını belirleyen ve sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe ile en doğru çözümü oluşturan DOĞRU BİLİŞİM'in temel felsefesi ve hedefi, müşterilerinin bilişim altyapılarını sağlam ve düzgün bir yapıyla kurarak Teknoloji kanadından işletme verimliliğini arttırmasına katkıda bulunmak, en güvenli ve en doğru teknolojiyi kullanmalarını sağlamaktır. " DOĞRU BİLİŞİM, İLERİCİDİR."

DOĞRU BİLİŞİM, insan ve çevre ilişkilerinde Doğruluğu, dürüstlüğü ve güven vermeyi sarsılmaz bir bütün olarak görür ve teknolojik gelişimlerin insan ve çevre üzerinde yarattığı tahribatları en aza indirgemeyi hedefler. "DOĞRU BİLİŞİM, ÇEVRECİDİR."
DOĞRU BİLİŞİM, Hizmet verdiği kuruluşların, bilgilerini korur ve onların bilgilerini hiçbir kişi ve kurum ile paylaşmaz, bu durumu mesleki bir etik olarak kabul eder. Gelişmelerin takipçisi olup yeni teknolojileri test eden ve öncelikle kendi bünyesinde yenilikleri uygulayarak kararlılıklarını sınayan, sonrasında müşterilerine sunan bunu bir pazara dönüştüren ve pazardan alınacak payı en doğru bir şekilde ülkesine aktaran bir felsefeyle, insanını saygı ve sevgiyle kucaklayan bir kültürle haraket edip bilgisini hiç bir zaman kötüye kullanmamaktadır.. "ÇÜNKÜ DOĞRU BİLİŞİM, DOĞRUDUR!"
Bizleri tercih edenlerin vermiş olduğu güven ve memnuniyetine teşekkürler..

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları