YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Finans Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 12.11.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 3321 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye'nin her bölgesine, her şehrine yayılmış şubeleri ve özgün eğitim anlayışı ile Türk Eğitim Sistemi içinde başrol oyuncularından biri olan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde yoluna tüm hızıyla devam etmektedir. 

Doğru Cevap Eğitim Kurumları genel merkez mali işler direktörlüğünde görevlendirilmek üzere deneyimli muhasebe-finansman uzmanı arıyoruz. 

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
· Genel Muhasebe bilgisine sahip,
· Vergi mevzuatı ve muhasebe uygulamalarına hâkim,
· İdari ve mali işler konusunda tecrübeli, 
· Ms Office programını etkin bir şekilde kullanabilen,
· E-Fatura ve E-Defter İşlemleri Konusunda Tecrübeli
· Dosyalama, raporlama ve takip bilgisi olan,
· Analiz etme, organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş,
· Sonuç odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip, zaman yönetimi, planlama, koordinasyon ve takip yeteneği güçlü ,raporlama becerileri gelişmiş,
· Sorumluluk sahibi, dikkatli çalışan,
· Uzun vadeli çalışabilecek ve kariyer hedefi olan,
· Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,
· Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya ilişiği bulunmamak,
· Takım çalışmasına yatkın muhasebe ve finansman uzmanı 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Ayde Alüminyum
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ELİTE HOTELS
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
DOĞAN EGMONT YAYINCILIK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Q Food & Beverage
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

DOĞRU CEVAP EĞİTİM KURUMLARI

İnsanlık tarihinde her zaman eğitim ve bilgi önemli bir yer teşkil etmiştir. Bilgiyi kullanma becerisi kadar bilginin geliştirilmesi, saklanması ve transfer edilmesi toplumlar için bir uygarlık göstergesidir. Aristo, Farabi, Gazali, Dewey, Vygotsky gibi filozoflar bugün ihtiyacını hissettiğimiz gerçek eğitimin tanımını çok uzun yıllar öncesinde yapmışlardı. Doğru Cevap Okulları olarak yeni bir şey icat etmiyoruz, “YENİDEN EĞİTİM” diyoruz…

 Temel yaşam becerileri ve bilgilerinin yanında kültür, sanat, inanç ve ahlaki değerlerin genç kuşaklara aktarılması toplumlar için hayati önem taşımaktadır.  Doğru Cevap Okulları olarak bu değerleri kazandırmanın yanında özgüvene, yaratıcılığa, empatiye ve dolayısıyla hem kendilerinin hem de başkalarının tüm potansiyelini açığa çıkarma imkânına sahip çocuklar yetiştiriyoruz. Doğru Cevap Okulları olarak; öğrencilerin araştırma ve öğrenme sorumluluklarını yerine getirmelerini teşvik eden, onların motivasyonlarını gözeten ve farklılığını önemseyen, yaratıcı fikir ve projeler üreten, aktif katılımlarını sağlayan kişiye özgü bir eğitim modeli sunuyoruz.

Doğru Cevap Okulları, öğrencilerin bağımsız ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeyi; bireysel gelişimlerine, okullarına, toplumlarına ve çevreye duydukları sorumluluk bilincini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Nitelikli eğitimin yeni adresi, geçmişten gelen güçlü deneyimi ve yaklaşımlarıyla Doğru Cevap Okulları yatırımcısını ve marka prestijini bir arada aynı oranda önemseyerek, özenli bir yatırım danışmanlığı modeli ile hizmetinizdeyiz. Özel okul alanına yatırım yapmayı planlayan, yatırımcı dostlarımızla ulusal ve güçlü bir marka ile birlikte yürümeyi teklif ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Eğitimdeki alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yüksek kaliteli eğitim içeriği ile ülke ve dünya geleceğine yön veren eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Türk milletinin millî, ahlaki ve kültürel değerlerinin korunmasına önem veren, ülkesini ve dünyayı tanıyan, evrensel düşünebilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, insanlığa değer katan, yenilikçi fikirler üretebilen, analitik düşünebilen, üst düzey bilgi ve becerilere sahip mutlu ve öz güveni yüksek bireyler yetiştirmektir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları