YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmeni

  • 16.01.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 3634 Görüntüleme
DOĞRU CEVAP EĞİTİM KURUMLARI Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

Çorlu Doğru Cevap Lise ve Ortaokul grubunda görevlendirilmek üzere Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmeni(ders ücretli) aramaktayız.

Aranan Nitelikler

• Branşında Lisans veya Yüksek Lisans eğitimi almış, 
• Eğitim Fakültesi mezunu ya da diğer Fakülteler mezunu olup pedagojik formasyona sahip,
• MS Office programlarını kullanabilen, 
• İnteraktif Tahta kullanabilen,
• İletişim ve problem çözme becerileri yüksek,
• Araştırma ve iletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,
• Başarı odaklı,
• Prezantabl,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Uğur Okulları
Tekirdağ Çerkezköy
Son 1 Hafta
DOĞA KOLEJİ
Son 1 Hafta
Trakya Fen Bilimleri Eğitim Kurumları
Tekirdağ, Edirne
14.01.2019
Son 1 Hafta
Son 1 Hafta
Uğur Okulları
Tekirdağ Çerkezköy
Son 1 Hafta
SUPERPROF TÜRKIYE
Son 1 Ay
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

DOĞRU CEVAP EĞİTİM KURUMLARI

İnsanlık tarihinde her zaman eğitim ve bilgi önemli bir yer teşkil etmiştir. Bilgiyi kullanma becerisi kadar bilginin geliştirilmesi, saklanması ve transfer edilmesi toplumlar için bir uygarlık göstergesidir. Aristo, Farabi, Gazali, Dewey, Vygotsky gibi filozoflar bugün ihtiyacını hissettiğimiz gerçek eğitimin tanımını çok uzun yıllar öncesinde yapmışlardı. Doğru Cevap Okulları olarak yeni bir şey icat etmiyoruz, “YENİDEN EĞİTİM” diyoruz…

 Temel yaşam becerileri ve bilgilerinin yanında kültür, sanat, inanç ve ahlaki değerlerin genç kuşaklara aktarılması toplumlar için hayati önem taşımaktadır.  Doğru Cevap Okulları olarak bu değerleri kazandırmanın yanında özgüvene, yaratıcılığa, empatiye ve dolayısıyla hem kendilerinin hem de başkalarının tüm potansiyelini açığa çıkarma imkânına sahip çocuklar yetiştiriyoruz. Doğru Cevap Okulları olarak; öğrencilerin araştırma ve öğrenme sorumluluklarını yerine getirmelerini teşvik eden, onların motivasyonlarını gözeten ve farklılığını önemseyen, yaratıcı fikir ve projeler üreten, aktif katılımlarını sağlayan kişiye özgü bir eğitim modeli sunuyoruz.

Doğru Cevap Okulları, öğrencilerin bağımsız ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmeyi; bireysel gelişimlerine, okullarına, toplumlarına ve çevreye duydukları sorumluluk bilincini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Nitelikli eğitimin yeni adresi, geçmişten gelen güçlü deneyimi ve yaklaşımlarıyla Doğru Cevap Okulları yatırımcısını ve marka prestijini bir arada aynı oranda önemseyerek, özenli bir yatırım danışmanlığı modeli ile hizmetinizdeyiz. Özel okul alanına yatırım yapmayı planlayan, yatırımcı dostlarımızla ulusal ve güçlü bir marka ile birlikte yürümeyi teklif ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Eğitimdeki alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yüksek kaliteli eğitim içeriği ile ülke ve dünya geleceğine yön veren eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Türk milletinin millî, ahlaki ve kültürel değerlerinin korunmasına önem veren, ülkesini ve dünyayı tanıyan, evrensel düşünebilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, insanlığa değer katan, yenilikçi fikirler üretebilen, analitik düşünebilen, üst düzey bilgi ve becerilere sahip mutlu ve öz güveni yüksek bireyler yetiştirmektir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları