PLASTİK ENJEKSİYON KALIPCISI

  • 18.05.2020
  • 0 - 50
  • 552 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretim esnasında arızalanan kalıplara sonuca yönelik müdahale edilmesi,Kalıp arızaları nedeniyle meydana gelen üretim duruşlarının önüne geçecek bakımların yapılması,Haftalık üretimi gerçekleştirilen kalıpların periyodik bakımlarının yapılması

Aranan Nitelikler

Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu Makina, Torna Tesviye, Endüstriyel Kalıpçılık bölümlerinden mezunBenzer pozisyonda en az 5 yıl görev almışEnjeksiyon makinaları ve kalıpları hakkında bilgili sahibiDalma Erezyon, taşlama, freze vb. tezgahı kullanabilenKalıp montajı, demontajı ve alıştırması yapabilecekCAD/CAM yapabilecek. CNC’yi aktif kullanabilenPerformans odaklı çalışabilecek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecekAskerlik görevini tamamlamışTam teşekküllü kalıpçı ustası aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOKA PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM SAN. VE TİC. A.Ş.
Antalya - Döşemealtı, Antalya - Döşemealtı
06.04.2020
BENZER TÜM İLANLAR

DOKA PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM SAN. VE TİC. A.Ş.

Aile şirketi olarak 1976 yılında  ticari hayatına başlayan firmamız, 1990 yılında toptan otomotiv yedek parça sektörüne ilk adımını atmıştır. 2012 yılının ilk çeyreğinde üretim kararı alan firmamız Antalya Organize Sanayi Bölgesinde tahsisini alarak faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız plastik otomotiv yedek parça üretimi ve plastik enjeksiyon işlerinde kaliteli ve güvenilir üretim  anlayışıyla uygun fiyat politikasını bir araya getirerek hem ihracat, hemde iç pazara daha yi hizmet etmeyi amaçlamıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları