YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Temizlik Elemanı

  • 01.04.2014
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 11584 Görüntüleme

İş Tanımı

Sağlık sektöründe; Türkiye'nin ilk ve en büyük göz hastaneleri zinciri olan 'Dünyagöz Hastaneleri'nin Etiler Şubesinde görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan nitelikleri taşıyan 'Temizlik Personelleri' arıyoruz

Aranan Nitelikler

  • Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış
  • Tercihen sağlık sektöründe deneyimli
  • Tercihen İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

FATİH DİLEK GIDA SAN TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BÜYÜKÇEKMECE SINAV A.L
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BEST GROUP ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Amerikan Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
OYAK PAZARLAMA HİZMET VE TURİZM A.Ş.
Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

DÜNYAGÖZ HASTANESİ

DÜNYAGÖZ HASTANELER GRUBU HAKKINDA

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 18 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 150 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 1500’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı.

Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Gaziantep ve Bursa olmak üzere 8 ayrı ilde, 14 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere’de bulunan 4 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. 2013 yılında da yatırımları aynı hızla devam edecek olup İzmir, Konya ve Gaziantep’te açacağı yeni hastaneleriyle de geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen ve Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenen Grup, dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 30 bin yabancı hastaya da hizmet veriyor.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları