YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Sistem Analisti

İstanbul Anadolu Yakası
  • 05.12.2016
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 5347 Görüntüleme
EDS Sistem Analisti İş İlanı

İş Tanımı

Yangın, güvenlik,güç kaynakları ve iot (nesnelerin interneti) alanlarında çalışmaktayız.

Üretimlerimiz iç piyasa ve ihracat ta kullanılmaktadır.

Arge departmanımızda yazılım projelerimizi degrelendirip yürütecek sistem analisti aramaktayız.

Yazılımlarımız .net ve embeded c dir.

Üniversitelerin mühendislik, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) veya benzer bölümlerinden mezun olması En az 2 yıl benzer bir alanda iş tecrübesinin bulunması Analitik düşünme kabiliyetine ve sistem bakış açısına sahip olması Tercihen  Microsoft Office Word, Excel, Power Point,  Project uygulamalarına hakim olması Proje yönetim metodolojileri konusunda fikir sahibi olması İletişim becerisinin (yazılı ve sözlü) yüksek olması Vizyon sahibi olması, karar verebilmesi, gerektiğinde sorumluluk alabilmesi İleri seviyede İngilizce bilmesi  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması

 

Aranan Nitelikler

 

 

 

Müşteri ihtiyaçlarını ve standartları anlamak, analiz etmek ve ürün üzerinde en uygun çözümü önermek Analiz ve tasarım sonucunu belirlenen standartlar dahilinde dokümante etmek arge çalışmaları öncesi  ön analiz çalışmalarını (kapsam belirleme, proje planı hazırlama vb) gerçekleştirmek Test senaryosu üretmek, test yapmak ve bulguların düzeltilmesini sağlamak Proje yönetimi rolü üstlendiği projelerde statü raporlarını oluşturup ilgili toplantıları organize etmek Ürün ön eğitimi verebilmek Proje eğitim içeriği hazırlamak

  • PAYLAŞ

Özet Bilgiler

EDS İş İlanları

EDS ELEKTRONİK Destek Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Şubat 1990 yılında elektronik konusunda firmalara üretim ve mühendislik hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Daha sonra faaliyet alanlarına CCTV Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Ortam Denetleme Sistemleri ve Güç Elektroniği ürünlerini eklemiştir. Bu faaliyet alanlarında da Arge, Üretim, İthalat, İhracat, Dağıtım, Satış, Pazarlama, Satış sonrası Hizmet ve Servis konularında faaliyet göstermektedir.

EDS, Elektronik Güvenlik (Alarm, CCTV, Yangın, Access) konusunda, Samsung, Haikon, UTC (GE Security), Texecom, Tamron, Kpsec, Fujinon gibi birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır.

Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

EDS
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Şirketimizin pazarlama ekibinde görev yapacak Ü...
EDS
Ankara
Bugün
Elektronik Güvenlik (Alarm, CCTV, Yangın, Access) konus...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI

Benzer İlanlar

ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
-İhtiyaç duyulan yazılıma dayalı tüm sistemlerin geliştirilmesi sürecinde bulunmak -İş analizlerini ...
EXELECT İŞE ALIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
19.04.2017
'Danışmanlığını yapmış olduğumuz oftalmoloji (göz bilimi) alanında faaliyet gösteren ...
BENZER TÜM İLANLAR

İş Bulma Taktikleri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri

Özgeçmişinizi öne çıkartacak 4 öneri İş aramada başarılı olmak için sizinle aynı pozisyona başvuranlara göre öne çıkmanız gerekli. Bu aslında o kadar zor değil. İşte size bir adım önde olmanızı sağlayacak 4 öneri.