YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İş Hukuku Avukatı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Denetim Direktörü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Personel Müdürü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Web Geliştirme Yöneticisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Online Satış ve Rezervasyon Yetkilisi

 • 03.10.2019
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 4401 Görüntüleme

İş TanımıFiyatın rezervasyon sistemine girilmesi ve tüm verilerin güncel tutulup yenilenmesi Sistem hizmetlerini yurtdışında ve Türkiye’de bulunan seyahat acentelerine mailing üzerinden pazarlanması Ödemelerin takibi ve kontrolünün yapılması Seyahat Acentelerinin yaptığı rezervasyonların kontrol edilmesi Sistemin verimliliğin analiz edilmesi, doğabilecek satış düşüş nedenlerinin araştırılması ve önlem alınması

Aranan Nitelikler

Antalya Belek bölgesinde bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için aşağıdaki niteliklerde ' Alternatif Kanallar Satış Uzmanı ( Onlıne Satış Uzmanı) ' aramaktayız.

 • Üniversite mezunu,
 • Turizm sektöründe minimum 2 yıllık tecrübe sahibi,
 • Otel kontratları ve turizm ürünleri fiyatlandırma konusunda tecrübeli,
 • Bilgi Teknolojileri sektörüne hakim ve deneyim sahibi,
 • Pazarlama İletişimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda deneyimli ve etkin iletişim özelliklerine sahip,
 • Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,
 • Mesleki trendleri ve güncel gelişmeleri takip eden,
 • İleri seviyede İngilizce bilen,

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Antalya
Bugün
ÜNTUR TURIZM /MATRIX TRAVEL
Antalya
Bugün
Antalya
Bugün
FİT HOLIDAYS
Antalya
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Dün
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya, İzmir, Ankara
Dün
cicerone07
Antalya, Antalya Muratpaşa
Son 1 Hafta
FİT HOLIDAYS
Antalya
Son 1 Hafta
Antalya, Antalya Manavgat
Son 1 Ay
Ela Quality Resort Hotel
Antalya Serik
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları