YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Giriş Kalite Kontrol Mühendisi

Manisa
  • 07.11.2017
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4698 Görüntüleme

İş Tanımı

Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 19 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu 65 yıllık deneyimi, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir.   


Elginkan Holding’ e bağlı Çelik panel radyatör üretimi yapan Manisa OSB’ deki  Elba Basınçlı Döküm Sanayi A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere Giriş Kalite Kontrol Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Tercihen, Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
  • Tercihen 1-2 yıl deneyimli
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • 30 yaşını aşmamış, bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

EMAS MAKİNA SANAYİ A.Ş.
Manisa Yunusemre
Son 1 Ay
ELBA BASINÇLI DÖKÜM SANAYİ A.Ş.
Manisa Merkez
Son 1 Ay
APNEA DENİZ MALZEMELERİ
Manisa, Manisa Yunusemre
Son 1 Ay
AR MUSLUKÇULUK SANAYİ A.Ş.
Manisa
Son 1 Hafta
UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa, Manisa
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ELGİNKAN HOLDİNG A.Ş.

Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 21 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu 67 yıllık deneyimi, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları