Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Resepsiyonist
EMİR HOTELS
Antalya - Manavgat
Son 1 Hafta
Muhasebe Elemanı
EMİR HOTELS
Antalya, Antalya - Manavgat
17.12.2019
Firmanın Tüm İlanları

Genel Başvuru

EMİR HOTELS ENGELLİ
  • 02.12.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 914 Görüntüleme

İş Tanımı

Antalya Manavgat bölgesin de bulunan Otellerimiz için "Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli çalışan aramaktayız.

 

Aranan Nitelikler

    * Türkiye İş Kurumu' ndan en az %40 oranında engel raporu bulunan,

    * Görme engeli bulunmayan ve engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan,

    *Manavgat ve çevresinde ikamet eden yada lojmanda konaklayabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

 

Not: Başvuruda bulunan adayların özgeçmişlerin de veya ön yazılarında sağlık kurulu raporlarında yazılı olan iş gücü kaybı yüzdesini ve engellerini, hangi pozisyon da görev alabilceklerini belirtmelerini rica ederiz.

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Antalya
09.09.2019
BENZER TÜM İLANLAR

EMİR HOTELS

Emir Hotels Saygıdeğer Yönetim Kurulu Başkanı, Merhum Sayın Arslan Zeki Demirci 1987 yılında memleketi Zonguldak’tan gelerek 70 odalık Karaelmas Hotel’ini kiraladı ve oğlu Ahmet Demirci ile turizm yolculuğuna başlamış oldu. 1989 yılında Emirhan Hotel’in yapılması ile bugün dünya standartlarının üzerinde bir zincir markasının ilk adımları atılmış oldu. 1993 yılında Emirhan Side Güneşi ve Emirhan Hotel ile toplam 187 odaya ulaşılmış olup, turizm sektöründe kaliteli hizmet anlayışının başlangıcı devam ettirilmiştir.

2000 yılının ilk dönemlerinde kiralanan tesislerle turizmde sektörün lideri olmayı hedefleyen Emir Hotels 2002 yılında temellerini attığı ve 2004 yılında açılışını yaptığı 243 odalı Xanthe Resort & Spa’yı bünyesine katmış ve bu büyüme yolculuğu 2009 yılında hizmete giren 236 odalı Sensimar Side Resort & Spa tesisiyle ivme kazanmıştır.

2012 yılında hayatını kaybeden Merhum Arslan Zeki Demirci bayrağı daha ileriye taşımak adına oğlu Emir Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Demirci’ye, torunu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Zeki Emir Demirci’ye, kızı Yönetim Kurulu Üyesi Demet Demirci’ye ve eşi Yönetim Kurulu Üyesi Güler Demirci’ye devretti.

Emir Hotels, dünyanın lider tur operatörü TUI’nin üst segment konsepti olan Sensimar Side Resort & Spa tesisi ile ve son olarak bölgeye farklı bir kalite anlayışı katan ve hemen ilk aylarında bölgenin gözdesi olan 374 odalı The Sense De Luxe tesisinin 2014 yılında hizmete sunması ile 2000 yatak ile bölgenin lokomotif otel zincir markası olmayı sürdürmektedir.

Ayrıca Xanthe Resort & Spa tesisi bünyesinde yer alan 50m2’lik tam olimpik ısıtmalı yüzme havuzu ve otellere 800m mesafede bulunan 10 adet futbol sahasının bulunduğu spor kompleksi ile spor turizminin öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Emir Hotels bölge spor turizminin yaklaşık 3/1 oranında konaklamasını da kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Sürekli misafir memnuniyeti felsefesini kendisine model olarak benimseyen, profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun çalışma ilkesi, Türk ekonomisine katkıda bulunması, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile Emir Hotels Ailesi, Merhum Arslan Zeki Demirci’nin vizyonu ve misyonu ışığında kalite ve güven ile anılması hedef edinmiştir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları