YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Yazılım Uzman Yardımcısı

İzmir
  • 02.07.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 3481 Görüntüleme

İş Tanımı

Kamu İnsan Kaynakları Uygulamamızı Geliştiren iki kişilik ekibin üçüncü elemanı olarak, uygulamanın geliştirilmesi, hatalarının tespit edilmesi ve giderilmesi, müşteri taleplerinin değerlendirilmesi ve gerekli çalışmaların yapılması olarak özetlenebilir.

Uygulamamız Oracle veri tabanı sistemi üzerinde web tabanlı olarak çalışmaktadır. Dolayısıyla adayımızın mesaisinin büyük bir bölümü PL/SQL programlama ile geçecektir. Adayımızın Oracle PL/SQL bilmesi kendisine avantaj sağlayacaktır. Ancak bu konudaki eksikliği, deneyimli enibra yazılım ekibi tarafından verilecek iç eğitimlerle giderilecektir.

Arayüzler Moremotion Application Studio ile geliştirilmiştir. Moremotion Framework eğitimi enibra tarafından verilecektir. Herhangi bir framework kullanmış kişiler, en çok bir hafta sonra moremotion kullanabilmektedirler. Raporlama aracı JasperSoft IReport programıdır.

Bir gün firmamızdan ayrılıp başka bir firmada çalışmak isterseniz, iyi derecede PL/SQL programlama ve web tabanlı uygulama geliştirme deneyimi elde etmiş olursunuz. Kariyerinize firmamızda devam etmek isterseniz, Proje Yöneticisi görevine kadar yükselebilirsiniz.

İşin büyük bölümü ofisimizde yapılmakla birlikte, proje zamanlarında müşteri ortamlarında çalışılmaktadır. Dolayısıyla birkaç haftalık şehir dışı seyahatler adayımız için sorun olmamalıdır. Kamu projesinde halihazırdaki müşterilerimiz İstanbul Güngören Belediyesi ve Kayseri Melikgazi Belediyesidir.

Çalışma, hafta içi iş günlerinde (Pazartesi - Cuma), saat 09:00 - 18:00 aralığında yapılmaktadır. İhtiyaç halinde iş yetiştirmek amacıyla veya eğitim amacıyla fazla çalışma yapılabilir. Çalışma müşteri ortamında yapılıyorsa, müşterinin çalışma saatlerine ve kurallarına uyulur.

Aranan Nitelikler

  • Teknoloji geliştirerek büyüyen bir firmanın parçası olmaktan mutluluk duyabilmek.
  • Bireysel başarıdan ziyade, takım çalışmasını ve paylaşmayı benimsemek.
  • Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun olmak.
  • Mesleki bilgileri Internet ortamında sorgulayıp anlayabilecek yeterlilikte İngilizce bilmek.
  • Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.
  • Sigara ve alkol bağımlılığı olmamak.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
Bugün
Telekomone Çağrı Merkezi
İzmir
12.11.2018
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İzmir
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ENİBRA YAZILIM VE DANIŞMANLIK

enibra Yazılım ve Danışmanlık, enibra İnsan adlı ürünü ile müşterilerine hizmet veren bir firmadır.

enibra İnsan, firmaların İnsan Kaynakları süreçlerinin tümünü içine alan bütünleşik web tabanlı bir yazılımdır.

Firma çalışanları bu ürünün geliştirilmesi, pazarlanması ve müşteri sahasında projelendirilmesi işlerinde görevlendirilirler.

 

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları