YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Teknik Ressam

Ankara
  • 01.10.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1818 Görüntüleme

İş Tanımı

makina imalat çizimlerinin yapılması ve üretimin takibi

Aranan Nitelikler

Lise ve Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık makina bölümünden mezun, aktif olarak solidworks ve autocad kullanan, imalat deneyimi bulunan, imalat ile alakalı talaşlı imalata yönelik çizimleri yapabilecek aynı zamanda autocad ile proje çizebilecek sorumluluk sahibi çalışma arkadaşı arıyoruz.
Lütfen başvurularınızı yaparken Autocad ve Solidworks sınavından geçeceğinizi dikakte alınız.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Polita Makine
Ankara Kazan
Dün
BridgeWiz Mühendislik İnşaat Yazılım ArGe A.Ş.
Ankara
15.02.2019
Ankara
18.02.2019
BENZER TÜM İLANLAR

ERYİĞİT TIBBİ CİHAZLAR A.Ş.

Gücümüzü yılların tecrübesinden alıyoruz. 1991’den bu yana hastanelerin, sağlık kurum ve kuruluşlarının tıbbi cihazlarını üretiyor ve tam teşekküllü olarak kurulumlarını yapıyoruz.

Gücümüzü yenilikçi anlayışımızdan alıyoruz. Sektörümüzle ilgili dünyadaki gelişmeleri takip ediyoruz.

Gücümüzü araştırma ve geliştirmeye verdiğimiz önemden alıyoruz. Sağlık alanında kaliteli ve sorunsuz ürün çıkarmanın temelinde Ar-Ge olduğuna inanıyoruz.

Gücümüzü detaycı ve vizyoner anlayışımızdan alıyoruz. Detayları asli unsurlar kadar önemsiyoruz. Vizyonumuzu sınırlamıyor ve sınırımız dünyadır diyoruz. Dünyanın her köşesine Eryiğit markasını taşımayı amaçlıyoruz.

Gücümüzü geleceğe ve büyümeye inancımızdan alıyoruz. Elimizdeki ile yetinmiyoruz ve hep en iyisini hedefliyoruz. Büyüme odaklı bir anlayışla çalışıyoruz.

Gücümüzü dinamik ve esnek işletme anlayışından alıyoruz. Değişen koşullara, dünyadaki değişime, esnek ve dinamik yapımızla hızla adapte oluyoruz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları