YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Halkla İlişkiler Elemanı

Eskişehir
  • 18.06.2018
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 12224 Görüntüleme
ETKİN EĞİTİM KURUMLARI Halkla İlişkiler Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

Eğitimde sektörünün lider kuruluşu olan Etkin Eğitim Kurumları bünyesinde görevlendirilmek üzere HALKLA İLİŞKİLER PERSONELİ alınacaktır.

Aranan Nitelikler

* Tercihen özel okul veya dershanelerde halkla ilişkiler görevlerinde bulunmuş,
* Dış görünüşüne dikkat eden,
* Telefonda konuşmayı seven İkna kabiliyeti yüksek,
* İş disiplini yüksek olan,
* Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kurumumuzu temsil edebilecek,
* Enerjisi, öz güveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan,
* Güleryüzlü,
* Diksiyonu düzgün,
* Sonuç odaklı çalışan,
* Esnek Çalışma Saatlerine uyum sağlayabilecek
* MS Office programlarına hakim
* Ön Muhasebe bilgisi olan.

      NOT:RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ESKİŞEHİR BİLNET OKULLARI
Eskişehir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ETKİN EĞİTİM KURUMLARI

ETKİN EĞİTİM KURUMLARI 2009 YILINDA ETKİN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ OLARAK ESKİŞEHİRLİLERE HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.

ZEKA VE HAFIZA TEKNİKLERİ, DİKKAT DAĞINIKLIĞI MERKEZLİ OLARAK FAALİYETLERİNE BAŞLAYAN KURUMUMUZ, DİKKAT DAĞINIKLIĞI ÇALIŞMALARI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞMIŞ VE BUNA PARALEL EĞİTİM ÇALIŞMALARINI DA BAŞLATMIŞ ÜÇ KİŞİLİK GRUP ÇALIŞMALARIYLA DİKKAT UYGULAMALARINI HARMANLAYARAK EĞİTİM ALANINDA FARKLI BİR BAKIŞ AÇISIYLA UYGULAMALARININ TOHUMUNU ATMIŞTIR.

BU ÇALIŞMALARIN MEYVESİ OLARAK ; ÖĞRENCİNİN AKADEMİK BAŞARISINA ZEMİN HAZIRLAYAN ALTYAPISININ HAZIR HALE GETİRİLMESİ, EĞİTİM AŞAMASINDA PROBLEM OLUŞTURABİLECEK HER TÜRLÜ ETKENİN AZALTILMASI VEYA ORTADAN KALDIRILMASI OLARAK BAŞLAYAN UYGULAMALAR ETKİN EĞİTİM MODELİ ADINDA BİR EĞİTİM MODELİNİ MEYDANA GETİRMİŞTİR. BU MODEL KURUM İÇERİSİNDE BULUNAN ETKİN AKADEMİ EKİBİNİN ÇALIŞMALARIYLA HER GEÇEN GÜN DAHA ETKİLİ VE VERİMLİ ÇALIŞMALARLA DESTEKLENEREK GÜÇLENMİŞ VE GÜNCELLENMEKTEDİR. HER KURUMUMUZDA UYGULANAN MODELİMİZ KURUMLARIMIZIN ANA DİNAMİĞİ VE MODERN YAPIMIZIN ANA PROJESİDİR

2014 YILINDA ETKİN ÇOCUK ANAOKULUMUZ,2015 YILINDA KAMPÜS ETÜT EĞİTİM MERKEZİMİZ, ETKİN ETÜT EĞİTİM MERKEZİMİZ VE 2016 YILINDA KAMPÜSGRUP ÖZEL ÖĞRETİM KURS MERKEZİMİZ AÇILMIŞTIR.

ETKİN EĞİTİM KURUMLARI OLARAK BİZDEN TEVECCÜHLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM ESKİŞEHİRLİLERİN SEVGİ VE DESTEKLERİYLE GEREK YENİ KURUMLARIMIZLA GEREK YENİLİKLERİMİZLE EĞİTİM FAALİYETLERİMİZ VE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEKTİR.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları