İş Tanımı

Bulaşık makinaları için tablet deterjan üretimi yapmakta olan, %100 Fransız sermayeli şirketimizin, Gebze'de kurulu bulunan fabrikasında Üretim/İmalat Departmanı için Organizasyonumuzu tanımak, genç ve hızla büyüyen bir şirkette tecrübe kazanma fırsatı yakalamak için aşağıdaki kriterlere uyum sağlayan adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

Hafta içi 08:30-18:00 çalışma saatleri olmakla beraber adayların servis güzergahımız olan Çayırova ve Gebze bölgelerinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Haziran-Eylül 2020 tarihleri arasında Üretim departmanımızın süreçlerine ve projelerine destek olacak, motivasyonu yüksek, yaz dönemi üniversite stajyeri alınacaktır.

Başvurunuz sırasında staja başlama tarihinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu bilginin eklenmemesi durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınamayacaktır.

Aranan Nitelikler

  • Üniversite 3. Veya 4. Sınıf öğrencisi (Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinde okuyan)
  • Yaz dönemi içerisinde staj zorunluluğu olan ve staj sigortası okul tarafından karşılanan
  • MS Office uygulamalarına hâkim
  • İyi derecede İngilizce bilen
  • İletişim becerileri güçlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Analitik düşünebilen, hızlı ve çözüm odaklı
  • Sorumluluk sahibi, öğrenmeye ve gelişime açık
  • Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen
  • Okul projelerinde yer almış
  • Okuldaki hocalarından en az 2 hocanın referans mektubunu gösterebilecek

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

İstanbul Onkoloji Hastanesi
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ST PLAST AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI.
Gaziantep
Bugün
İstanbul Onkoloji Hastanesi
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Ela Quality Resort Hotel
Antalya
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

EUROTAB AVRASYA EV BAKIM VE SAĞLIK ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. A.Ş

Tablet Deterjan Üretim sektöründe 1957'den beri faaliyet gösteren EUROTAB Grubu’nun gücü, kendi makinelerini patentli olarak Eurotab Technologies kalitesiyle üretmesi, Eurotab İnnovation’un 700m² lik alanda sürekli tablet AR-GE çalışmalarıyla bu sektöre öncülük etmesi ve Eurotab Operations ile 3 ayrı ülkede üreterek her zaman müşterilerinin yanında olmasından kaynaklanmaktadır.


Sadece tablet formatına odaklı çalışan Eurotab, çok katmanlı tablet teknolojisiyle toz, sıvı veya jel deterjanlara kıyasla üstünlük sağlayan yağ sökücü, kireç tutucu ve parlatıcı gibi aktif maddeleri ayrı ayrı katmanlarda, aynı tablette birleştirme yoluyla en az su ve enerji tüketen makinelerde dahi, ılık suda hızla çözülen ve mükemmel sonuçlar doğuran tabletler üretmektedir. Dozlama sorununu da ortadan kaldıran tablet formatı, bu yönüyle kullanımı kolay ve çevre dostu bir çözüm sunmaktadır.


EUROTAB Grubu 2012'de Çayırova - KOCAELİ'de en son teknolojisi ile Türkiye'deki ilk komple entegre tablet deterjan üretim tesisi olan EUROTAB Avrasya’yı kurarak artık "Made in Türkiye" bulaşık makinesi ve diğer deterjan tabletlerini üretiyor.


Türkiye'ye yatırım yapmadan önce Türkiye'nin önde gelen ulusal markaları ve mağaza zincirleriyle fason üretim anlaşmalarına imza atmış olan EUROTAB Grubu, Orta-Doğu tablet deterjan pazarının gelişmesiyle, doğal olarak Türkiye merkezli bölgesel bir üretim üssü kurma yönünde harekete geçti.


Dünya'nın en gelişmiş deterjan tablet üretim teknolojisi yatırımlarını Türkiye'ye getirerek "Made in Türkiye" tabletleri tam otomatik üretim hatlarında, rafa girmeye hazır bir şekilde ve en yüksek kalite standartlarında üretip tüm bölgeye dağıtan EUROTAB bundan haklı bir gurur duymaktadır.


Kendi markası altında üretmeyen EUROTAB’ın stratejisi Private Label üzerine kurulmuştur. 1957'den beri dünyaca ünlü üretici ve perakende gruplarına hizmet veren EUROTAB, Türkiye'de de hızla gelişmekte olan perakende sektörüne “full servis hizmet” verebilecek tesisi ve deneyimli kadrosuyla büyük katkıda bulunacağına inanmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları