YBWEB01

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Satış Personeli
FEDERAL KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
27.02.2018

FEDERAL KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Federal Kimya merkezi İstanbul’ da bulunan endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları alanında faaliyet gösteren ve bununla birlikte araştırma, geliştirme, üretim ve satışı kendi bünyesinde bulunduran bir kuruluştur.
ISO 9001:2000  Kalite Yönetim Belgesi ‘ne sahip olan Federal Kimya tüm çalışanlarına kalite ve hizmet bilincini yerleştirmiş ve sürekli gelişimi kendini ilke edinmiştir.
Bugün Türkiye’ nin önde gelen firmalarına, tecrübeli ve dinamik çalışanlarıyla kendimize,

  • Satış sonrası hizmeti,
  • Müşteri odaklı düşünmeyi,
  • Güler yüzlü, dürüst ve adil olmayı,
  • Paylaşımda bulunmayı,
  • Sevginin firmamızın sektördeki varlığını bugünden yarına taşıyacağına inanmayı,

ilke edinerek bünyemizde üretmiş olduğumuz  ürünleri sunmak ve bu ürünleri Türkiye ‘ nin bir çok bölgesinde uzman satış kadromuzla beraber nihai tüketiciye ulaştırarak müşterilerimize kalitemiz ve hizmet anlayışımızı sunarak maliyetlerin düşmesini sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Şirketimiz çevre ve insan sağlığı konularına duyarlı, belirlediği kalite politikasına uyan, müşteri odaklı, tutarlı ve sürekli gelişen bir firma olmayı, ahlaki ve iktisadi bir zorunluluk olarak görür ve taahhüt eder. Bu anlayış yaşamımızın bir parçasını oluşturur.
MÜŞTERİLERİMİZ
Müşterilerimiz bizim gelişmemiz için bizi yönlendirirler. İşletmemizin tüm süreçlerini müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlemekteyiz. İşletmemiz müşterilerimiz için ve müşterilerimiz sayesinde  varolduğunun bilincindedir. Bu bilinçle işletmemiz hangi noktalarda yenilikler yapması ve gelişmesi gerektiğini müşterilerinden öğrenir.

ÇALIŞANLARIMIZ
İşletmemizin başarılı olması işletmemizi var eden satışçılarla mümkündür. Çalışanlarımızı ilk seçim aşamasında takımımıza ve kurum kültürümüze uyum sağlayacak kişilerden seçmeye çaba harcıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimi ve eğitimi için çeşitli çalışmalar yaparak kişisel kalitelerini artırıyoruz. Üstün başarıları hedefleyen ekibimizle beraber müşterilerimize farklı bir hizmet sunuyoruz.

ÜRETİMİMİZ
Ürünlerimizi müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek şekilde, onlardan gelen bilgiler doğrultusunda sürekli geliştiririz. Ürünlerimizin kalitesine önem veriyoruz. Çünkü onların kalitesi, bizim kalitemiz olmaktadır.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları