Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

ÜNİVERSAL FREZE OPERATÖRÜ
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
İnsan Kaynakları Uzmanı/ Şefi
FERNAS İNŞAAT
Manisa - Soma
13.12.2019
Firmanın Tüm İlanları

Elektrik Elektronik Mühendisi

Manisa, Manisa Soma
 • 24.12.2018
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 6088 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin Manisa -Soma'da başlayacak olan maden projesinde görevlendirilmek üzere yeraltında kurulacak mekanize sistemlerin arıza ve bakım süreçlerinden sorumlu olarak çalışacak  Elektrik / Elektrik-Elektronik Mühendisi arayışımız vardır.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisliği programlarından mezun ;
 • Mekanize sistem kurulum ve bakım konularında asgari 4 yıl tecrübeli,
 • Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
 • Ekip çalışması ve iş birliğine yatkın, saha çalışmalarında tecrübeli,yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,
 • Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli,
 • Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip, 
 • Teknik dokümanları anlayabilecek ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip , 
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
 • B sınıfı sürücü belgesi bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

VALFSEL ARMATÜR SANAYİ A.Ş.
Manisa Merkez
Dün
EMAS MAKİNA SANAYİ A.Ş.
Manisa Yunusemre
12.08.2019
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

1982 yılında kurulan FERNAS, 36 yılı geride bırakarak Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır. 

Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları