YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Üst Düzey Yönetici Asistanı
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Hafta
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
FERNAS İNŞAAT
Manisa - Soma
Son 1 Ay
Pazarlama Uzmanı
FERNAS İNŞAAT
Batman
Son 1 Ay
Muhasebe Uzmanı
FERNAS İNŞAAT
Batman
Son 1 Ay
MUHASEBE UZMANI
FERNAS İNŞAAT
Manisa - Soma
23.07.2019
Firmanın Tüm İlanları

Muhasebe Uzmanı

  • 12.01.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1657 Görüntüleme

İş Tanımı

Manisa Soma'daki Maden şantiyemizde görevlendirilmek üzere, Muhasebe Uzmanı arayışımız vardır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Maden/ İnşaat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen Maden Sektöründe çalışmış olan
Vergi, SGK Mevzuatına ve,Tek düzen hesap planı ve uygulamalarına hakim,
Mali tabloları hazırlama ve yorumlama bilgisine sahip,
Tercihen LOGO TIGER Muhasebe programını bilen,
Tercihen ingilizce bilen
Yoğun çalışma temposuna uyabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan
Askerliğini yapmış,BAY Muhasebe Uzmanı

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

FERNAS İNŞAAT
Manisa Soma
23.07.2019
Son 1 Hafta
FORTES MÜHENDİSLİK
Manisa
Son 1 Ay
E.C.A PRESDÖKÜM SANAYİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Manisa
19.08.2019
ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAK.iNŞ.BİL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Manisa
03.08.2019
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

1982 yılında kurulan FERNAS, 36 yılı geride bırakarak Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır. 

Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları