YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Üniversal Radyal Matkap Operatörü
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
Eksantrik ve Hidrolik Pres Operatörü
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
ÜNİVERSAL FREZE OPERATÖRÜ
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
CNC 3 EKSEN DELİK DELME OPERATÖRÜ
FERNAS İNŞAAT
Ankara
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Teknik Ressam

Ankara
  • 21.10.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1146 Görüntüleme

İş Tanımı

Ankara Gölbaşında bulunan atölyemize

- Teknik resim okuma ve ölçü aletlerini kullanabilme (kumpas, mikrometre, komparatör vs.)

- AUTOCAD, SOLİD WORKS ve MS OFFICE programlarını kullanabilen

- Programları kullanabilecek seviyede İngilizce bilen

- Makinelere program transferi kapsamında CAM programı için gerekli takım yollarının çizim programında hazırlayabilecek

- İmalat ve operasyon resimlerinin hazırlayabilecek

- İlgili İSG mevzuatları ile uyumlu çalışan teknik ressam alınacaktır.

Aranan Nitelikler

- MYO Makine Resim Konstrüksiyon veya lisans bölümlerinden mezun

- Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan

- Minimum 2 yıl iş deneyimi olan 

- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

- Tercihen Ankara ve Gölbaşı civarlarında ikamet eden veya edebilecek

Personel sayısı : 1

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

HAZAN MİMARLIK LTD.ŞTİ.
Ankara
Son 1 Hafta
Tanhu Danışmanlık Müşavirlik A.Ş.
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

1982 yılında kurulan FERNAS, 36 yılı geride bırakarak Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır. 

Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları