YBWEB03

Kalite Kontrol Elemanı

  • 05.03.2018
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 13812 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretim hanemiz de üretilen ürünlerin siparişe uygunluğunu gözetlemek,ürünlerde meydana gelmiş gelecek hataları bulmak ve ithalat yapılacak ya da ihracat yapılan ürünlerin sevkiyatını takip etmek

Aranan Nitelikler

Kocaeli-Gebze fabrikası için; Endüstri meslek lisesi yada yüksekokul mezunu, teknik resim okuyabilen, ölçü aleti kullanabilen, ISO 9001 konusunda bilgi sahibi, üretim tecrübesi olan, deneyimli, bilgisayar kullanabilen, aktif olarak çalışacak BAY personel aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EAE ELEKTROTEKNİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul - Gebze
Son 1 Hafta
Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Kocaeli
Bugün
MAKERSAN MAKİNA OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul - Gebze
Son 1 Ay
BELENA TECHNIC METAL SAN.TİC.A.Ş.
Kocaeli - Gebze
02.04.2018
BENZER TÜM İLANLAR

GEMAK GENEL SOĞUTMA MAK.SAN.VE TİC. AŞ.

1966 yılında ısıtma-soğutma-klima sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız, çeşitli projelendirme taahhüt ve mümessillik işleri yaptıktan sonra; 1980 yılından itibaren kanatlı boru ısı esanjörleri üretimi konusunda karar vermiştir. Firmamız ilerleyen dönemde kanatlı borulu ısı esanjörlerinin üretimi konusunda uzmanlaşarak, birçok uygulamasını devreye sokmuştur. Halen hava soğutmalı kondenserler, soğuk oda evaporatörleri, kuru soğutucular, sulu ısıtma ve soğutma bataryaları, buhar bataryaları, yağ soğutucuları, ısı geri kazanım bataryaları ile her tür müşteri odaklı ( OEM ) DX-CW ve kondenser batarya üretimi yapmaktadır.

2004 yılından itibaren 7000m2 kapalı alana ve son teknoloji modern makine parkına sahip Tuzla Mermerciler O.S.B. ‘ deki tesislerinde 140 kişilik kalifiye kadrosuyla sektördeki konumunu günden güne güçlendiren Gemak, 2008 Ağustosundan itibaren, Sakarya 2. O.S.B. ‘ de, en yüksek kalitede üretim ve servis anlayışına; 10,000 m2 lik kapalı alan ve kalifiye kadrolu, 2. üretim tesisiyle birlikte devam etmektedir.

ISO 9001:2000 standartlarında üretim yapan GEMAK başta İngiltere ve Almanya olmak üzere üretiminin %60’a yakınını ihraç etmektedir. Kalite anlayışı müşteri ilişkilerindeki mükemmeliyet, sektörde haklı bir yer edinmesini sağlamıştır.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

GEMAK GENEL SOĞUTMA MAK.SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul - Gebze
Bugün
-Otoket ve Solid çizim programı kullanabilen-Yoğun &c...
GEMAK GENEL SOĞUTMA MAK.SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul - Gebze
16.09.2017
Şirketimizin kaynak bölümünde oksijen kaynağı...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI