YBWEB01
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

ISTANBUL IELTS

İSTANBUL IELTS

 İş ve Genel İngilizce eğitimlerine yönelik bireysel ve kurumsal talepler her dönemde popülerliğini korumaktadır.Fakat hepimizin çok iyi bildiği bir husus var.İş yaşamının her alanında İngilizce bilgimizi kanıtlamak zorunda olmamız.Bu durumdan ötürü uluslararası geçerliliği olan sınavlara başvuru yapan kişilerin sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir.

Bizler katılımcılarımızın bu ve benzeri problemlerini çözmek adına Türkiyede ilk ve tek sadece Ielts sınavına hazırlık eğitimleri üzerine çalışan İSTANBUL IELTS’ i kurmaya karar verdik.

İSTANBUL IELTS olarak amacımız; sadece IELTS eğitimine odaklanmış, anadili İngilizce olan konusunda uzman eğitmenler ile IELTS başarınızı garantilemektir.
IELTS eğitimlerimiz modüler ve esnek yapısı sayesinde her ihtiyaca ve zaman dilimine uyum sağlar.Her hafta başlayan modüllerimize katılarak eğitimlerin başlangıcını kaçırmadan gruplarımıza entegre olabilir ve koşullarınıza en uygun tempodaki kursu seçebilirsiniz.

İSTANBUL IELTS ;

• Anadili İngilizce olan,IELTS üzerine uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışır.
• Reading ,Writing , Listening ve Speaking becerilerinizi geliştirerek sınavdan yüksek bir not almanızı sağlar.
• Sınav stratejilerinin ve tekniklerinin öğretildiği ,seviye tespit sınavları ile verimli grupların oluşturulduğu bir program sunar.
• Eğitimlerimiz IELTS sınavı ile birebir örtüşen deneme sınavları ile sınav stresini azaltmayı ve sınav pratiğini arttırmayı hedefler.
• Grup çalışmalarımıza ek olarak katılımcılarımız kurumumuzda sınav ile ilgili her konuda eğitmenlerimizden danışmanlık hizmeti alabilmektedir.

 

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları