YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Vasıfsız Eleman

Ankara
  • 27.08.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 5462 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız yangın söndürme cihazları ve otomatik söndürme sistemleri hakkında hizmet vermektedir.Ankara'da kurulan 43 yıllık bir geçmişe dayanan firmamız Dede'den toruna uzanan bir aile şirketidir.Yangın söndürme cihazları satış dolum ve test işleri ile birlikte kişisel koruyucu ve yangınla mücadele ekipmanlarının satışı yapılmaktadır.

Ayrıca yangın söndürme kimyasalları ithalatı tarafımızdan yapılmaktadır.

Aranan Nitelikler

Yangın söndürme cihazlarının dolumu için atölyede çalışabilecek, genç ve dinamik, yetiştirilmek üzere vasıfsız elemanlar alınacaktır.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

CANLAR BORU PROFİL PLS.İNŞ.MAK.NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
04.10.2018
BENZER TÜM İLANLAR

GLORAN YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

 irmamız 1972 yılında, Celal ORAN tarafından kurulmuştur.

1981 yılında GLORAN YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI ünvanı ile pazarlama firması kurarak bu konuda da faaliyete devam edilmiştir.

Dede’ den torun a geçen hizmet anlayışı ile,1972 yılından itibaren yangın söndürme cihazlarımızda, ABC FUREX, ABC ELINEX ve ABC-E MEGAVİT marka ithal yangın söndürme tozları kullanarak kalitemizden ödün vermedik.

Yangın söndürme ve Eğitimin; insan can ve mal kaybının önlenmesinin en önemli temel ilkesi olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadan, hizmet anlayışımızı manevi yönden de sürdürmekteyiz.Yönetim kadromuzun tamamı aile fertleri olup, Aile firması olarak halkımıza kusursuz hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yangın söndürme firması olarak;Yüksek teknolojiyi takip etmekteyiz,Piyasa şartlarında değil..Doğruluk,dürüstlük ortamlarında mücadelemizi sürdürmekteyiz.Yangın söndürme mesleğini yaparken;Bu işin insan ve can güvenliğinin önemli bir parçası olduğunu,topluma hizmet ve allah korkusunun vicdana yansıması olduğunun bilincindeyiz.PİYASA yangın söndürücüsü dediğimiz,Yangın söndürme cihazlarında hile yapıp ABC Kuru kimyevi toz yerine mermer tozu,Köpük yerine ;deterjan koyup kamuoyunu haksız kazançla aldatan, şarlatan firmalara mesleğin onur ve şerefini korumak için herzaman rakip olmaktayız.

NFPA standartlarına uygun olarak hava solunum cihazlarının, dalgıç solunum tüplerinin ve yangın merdivenlerinin testlerini ve ölçümlerini yapmaktayız.

Bundan başka firmamızın eğitim salonlarında yangın eğitimi, söndürme ve kurtarma eğitimleri de slayt şeklinde verilmektedir, Sinevizyon, video projeksiyon, görsel materyaller kullanılmaktadır. Eğitim sonrası Söndürme tatbikatları yapılmaktadır.Yapılan testte başarı gösterenlere sertifika verilmektedir.

Firmamız gelişen sektörde kendini yenileyerek GLORAN OTOMATİK ALGILAMA VE SÖNDÜRME SİSTEMLERİ ile DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ teknolojilerini uygulamaya başlamıştır.

Fabrika, otel, apartman ve iş yerlerinizin yangına karşı önlemleri konusunda; danışmanlık, montaj, tatbikat, proje ve servis hizmetlerimizden ÜCRETSİZ olarak da faydalanabilirsiniz. TSE, ISO 9002, CE ve TÜV belgeli ürünlerimizle sizlere daha kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları