YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İhracat Operasyon Elemanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 19.05.2011
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 3626 Görüntüleme

İş Tanımı

Hakkımızda
Döküm radyatör ve kazan konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan GNB Dış Ticaret Ltd Şti 2007 yılında kurulmuştur. 2009 yılında, GNB firması katı yakıtlı çelik kazan üretimine geçmek üzere yeni bir fabrika açmıştır. Yıllar içinde GNB, ürün yelpazesine pek çok kazan ve radyatör tipi ekleyerek ürün çeşitliliğini arttırmış bulunmaktadır. Bugün GNB, döküm katı yakıtlı kazanlarda en geniş ürün yelpazesine sahip şirketlerden birisidir.
GNB ürün gamında ayrıca birçok dekoratif radyatör ve havlupanı bulundurmaktadır.
GNB, zengin ısıtma ürünleri, etkili satışçıları, genç ve dinamik yönetim kadrosu ve 15 milyon Euro’nun üzerindeki cirosu ile uluslar arası alanda önde gelen bir üretici ve dış ticaret şirketidir.
Ticari markası TBK olan GNB’nin ürünleri tüm dünyada 30’dan fazla ülkeye pazarlanmaktadır.
GNB’nin ana pazarları arasında İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Rusya, Hollanda, Romanya, Macaristan, Suriye, Ukrayna, Bulgaristan, Polonya, Ürdün, Avusturya, Litvanya, Letonya, Estonya, Makedonya, Bosna-Hersek, Lübnan, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Moldovya, Slovenya ve Sırbistan bulunmaktadır.
Ürün geliştirmede öncü GNB, kalite ve servis konularında bir referans noktası olmak adına sürekli olarak çaba sarf etmektedir. Doğal olarak, GNB’nin ürünleri tüm düzenlemelere, resmi standart ve talimatlara ve üretim kalitesine uymaktadır.
GNB Türkiye’deki kapsamlı araştırma ve geliştirme olanaklarıyla; her zaman pazara yenilikçi ürünler kazandırma ve ürün yelpazesini daha da genişleterek müşterilerin her türlü ihtiyacın ı karşılamaya çalışmaktadır. Bu ister gazla çalışan mükemmel kazanlar, ister Historik çeşidi gibi döküm radyatörlerin daha sofistike hale getirilmesi olsun; GNB kelimenin tam anlamıyla yenilikçidir.

Aranan Nitelikler

Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatı hakkında deneyim sahibi
Çok iyi derecede İngilizce bilen
B Sınıfı Sürücü Ehliyetine Sahip ( aktif kullanıcı )
25-30 yaş arası bay ve bayan ( erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış )
Istanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
İnsan ilişkileri ve iletişim gücü kuvvetli
Prezentabl, dış görünümüne özen gösteren

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

HTK Klima Hav.Sist. San. ve Tic. Ltd. Sti.
İstanbul Anadolu Yakası Pendik
Bugün
ELEKTROTEKNİK KLİMA SAN. ve TİC A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Pendik
Dün
ST PLAST AMBALAJ SAN. TIC. LTD. STI.
Gaziantep, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Bursa, Ankara
Son 1 Hafta
Aydın Örme San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Doğan Kilit ve Madeni Eşya San. Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

GNB DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

'Döküm radyatör' ve 'kazan' konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan GNB Dış Ticaret Ltd Şti 2007 yılında kurulmuştur. 2009 yılında, GNB firması 'katı yakıtlı çelik kazan' üretimine geçmek üzere yeni bir fabrika açmıştır. Yıllar içinde GNB, ürün yelpazesine pek çok 'kazan' ve 'radyatör' tipi ekleyerek ürün çeşitliliğini arttırmış bulunmaktadır. Bugün GNB, 'döküm katı yakıtlı kazan' larda en geniş ürün yelpazesine sahip şirketlerden birisidir. GNB ürün gamında ayrıca birçok dekoratif 'radyatör' ve 'havlupanı' bulundurmaktadır. GNB, zengin ısıtma ürünleri, etkili satışçıları, genç ve dinamik yönetim kadrosu ve 15 milyon Euro’nun üzerindeki cirosu ile uluslar arası alanda önde gelen bir üretici ve dış ticaret şirketidir.Ticari markası TBK olan GNB’nin ürünleri tüm dünyada 30’dan fazla ülkeye pazarlanmaktadır.GNB’nin ana pazarları arasında İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Rusya, Hollanda, Romanya, Macaristan, Suriye, Ukrayna, Bulgaristan, Polonya, Ürdün, Avusturya, Litvanya, Letonya, Estonya, Makedonya, Bosna-Hersek, Lübnan, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Moldovya, Slovenya ve Sırbistan bulunmaktadır.Ürün geliştirmede öncü GNB, kalite ve servis konularında bir referans noktası olmak adına sürekli olarak çaba sarf etmektedir. Doğal olarak, GNB’nin ürünleri tüm düzenlemelere, resmi standart ve talimatlara ve üretim kalitesine uymaktadır.Doğal olarak, GNB’nin ürünleri tüm düzenlemelere, resmi standart ve talimatlara ve üretim kalitesine uymaktadır. GNB Türkiye’deki kapsamlı araştırma ve geliştirme olanaklarıyla; her zaman pazara yenilikçi ürünler kazandırma ve ürün yelpazesini daha da genişleterek müşterilerin her türlü ihtiyacın ı karşılamaya çalışmaktadır. Bu ister gazla çalışan mükemmel kazanlar, ister 'Historik' çeşidi gibi 'döküm radyatör' lerin daha sofistike hale getirilmesi olsun; GNB kelimenin tam anlamıyla yenilikçidir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları