YBWEB01
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

GOLD STAMP AJANS MEDYA YAYINCILIK REKLAM YAZILIM TASARIM ORGANİZASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Gold Stamp Medya Yayıncılık; Ajans, Medya, Reklam ve Yayıncılık sektörüne farklı ve geniş bakış açısı getirebilmek, sektörde kalıcı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına özgün tasarımları ve modern fikirleriyle yol alan dinamik ve yenilikçi bir ekiptir.

Çözüm odaklı gerçekçi çalışmaları ile her biri sektöründe marka olmuş, deneyimlerinin getirdiği özgüvene sahip insanların oluşturduğu bu ekip sizin firmanıza en az sizin kadar önem vermektedir. Beklentilerinizi analiz ederek, firmanıza kurumsal çözümler sunup sektörünüzde rakiplerinizden bir adım önünde olmanızı sağlar... Sizi tanımak demek sizin istediğiniz işi yapmak demektir .

Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp ‘’ HAYALLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞMAKTIR. ‘’


Gold Stamp Hedefimiz Türkiye Grup ajansı olarak değerlerimizi en iyi şekilde temsil etmek. Biz ekibimiz ve yapımızla birçok firmanın projelerini güvenle geleceğe taşımakla görevliyiz. Hedeflerimizse her firmanın hayallerini gerçekleştirerek, herkesin tanıdığı, bildiği, güvendiği ve inandığı yerde kendimizi görmektir.

Gold Stamp Yerel ve Ulusal AJANS MEDYA gruplarına yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Etik değerlerle insan kalitesini en iyi şekilde temsil ederek hedeflere çok daha çabuk yaklaşılabildiğini gösterebiliyoruz. Yasal girişimler, organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projelerinde ön planda olarak öncülük ediyoruz. Kısacası insanlığın olduğu her yerde insanlara en iyi hizmet sunabilme kalitesini gösterebiliyoruz.

Alınan her nefeste geçen zaman önem verdiğimiz için ne yapmamız gerektiğinin bilincinde olarak istediğinizi size sunabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Bizimle çalışıp firmanıza farklı değerler katarak hayallerinizi gerçekleştirmek adına attığınız her adımda sizi başarıya götürüyoruz.

Çünkü biz kendi geleceğimize sizinle ışık tutuyoruz.


Gold Stamp Değerlerimiz ve Kaliteye Bakış Açımız
- İş ahlakı ve dürüst çalışma niteliklerinden asla vazgeçmeyiz.
- Ulusal anlamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yaparız.
- İtibarımızı herşeyin önünde tutarız.
- Çalışkan ve kararlıyız. Verdiğimiz sözler için tüm çabamızı ortaya koyarız.
- Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi anlamaya çalışarak bizimle çalışmalarından memnuniyet duymalarını amaçlarız.
- Bizim için müşteri memnuniyeti esastır, müşterilerimizin her anlamda önlerindeki engelleri kalitemizle kaldırarak yeni engellerin çıkmaması adına tüm çabamızla mücadele ederiz.
-Bizim için önemli olan ne kadar çok iş yaptığımız değil, ne kadar kaliteli bir iş yaptığımızdır.

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları