YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kasa Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası
 • 30.11.2016
 • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
 • 1076 Görüntüleme

İş Tanımı

Merkezi İstanbul Güneşli'de bulunan, ev dışı kullanım sektöründe faaliyet gösteren, ofis, otel, restaurant, AVM vb tüketim noktalarına sarf malzemeleri temin etmekte olan müşterimiz için konusunda deneyimli aşağıda iş tanımı bulunan deneyimli Kasa Sorumlusu arıyoruz.

İş Tanımı:
 1. Kuruluşun sahip olduğu, banka ve kasada bulunan her türlü nakit ve kıymetli evrakın muhafaza, kontrol ve taşınmasını sağlamak.
 2. Tahsilatların satış ekibinden kıymetli evrak veya nakit  olarak teslim alınması, kontrol edilmesi ve muhafaza edilmesi faaliyetlerini yürütmek,
 3. Finans politikalarına uygun kasa işlemlerini yürütmek ve raporlaması yapmak,
 4. Satın alıma dair ödemelerin evrak veya nakit olarak hazırlanması ve teslim edilmesi faaliyetlerini yürütmek.
 5. Personel avansı işlemleri, ödeme ve tahsilinin takibini yürütmek.
 6. Satıcı borç çek ve senetlerinin takibini yürütmek,
 7. Grup şirketleri ile nakit operasyonun yönetilmesini sağlamak. 

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin İşletme veya Muhasebe bölümleri ile ilgili bölüm veya yüksek okullarından mezun,

Alanında en az 5 yıl tecrübeli,

MS Ofis programını bilen,

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 

Avrupa yakasında ikamet eden. 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TURKCELL SUPERONLINE ABONE MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
TAMER TANCA MAĞAZACILIK A.Ş.
Türkiye
06.09.2017
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
HIŞIM GRUP
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Bugün
Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam on ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 10 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%21
Değerlendirme
%52
Cevaplama
%0

Firmanın Diğer İlanları

Hakkı Barış Onat İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Ülkenin önde gelen topluluk kuruluşlarından, n&uum...
Hakkı Barış Onat İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Ülkenin önde gelen topluluk kuruluşlarından, n&uum...
Hakkı Barış Onat İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İlaç sektöründe üretim ve satış yapan ...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI