YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Üretim Uzman Yardımcıları

İzmir, Adana
 • 13.01.2018
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 1898 Görüntüleme

İş Tanımı

Ülkenin ileri gelen topluluk kuruluşlarından, nükleer tıp ürünleri üretimi ve satışı yapan müşterimizde aşağıdaki iş profiline uygun '' Üretim Uzman Yardımcısı'' aranmaktadır.

 • Üretim için gerekli tüm şartları oluşturmak, gereken her tür malzemenin son kontrolünü yapmak ve üretimi etkin bir şekilde gerçekleştirmek
 • Üretimi; üretim planları, kalite standartları ve kurum içi proserdürlerine uygun olarak gerçekleştirmek
 • Üretimle ilgili gerekli kayıtları tutmak, işlemek ve iş bitiminde sorumlusuna teslim etmek
 • Üretimde kullanılan cihazların çalışır durumda olmasını sağlamak, bununla ilgili gerekli bakım ve kontrolleri yapmak veya yapılmasını sağlamak
 • Üretim laboratuvar ve alanlarının tanımlı çalışma koşullarına uygun olmasını sağlamak
 • Gerekli üretim raporlarını hazırlamak, üretim ile ilgili kayıtları talimatlara uygun olarak tutmak ve ilgili kişilerle paylaşmak
 • Tesiste gerçekleştirilen faaliyetlerin radyasyondan korunma açısından ilgili tüzük,yönetmelik ve kurallara uygun olarak yürütülmesini sağlamak. Radyasyonla çalışma kurallarına uygunluğun kontrolünü yaparak gerekli izleme ve ölçme işlemlerini yerine getirmek. Radyasyon ölçümleri için uygun cihazları bulundurmak ve kullanılmasını sağlamak

Aranan Nitelikler

 • Üretim Uzman Yardımcısı pozisyonu için üniversitelerin Fizik, Fizik Mühendisliği ve / veya Nükleer Enerji Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmak
 • İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak
 • Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak
 • İzmir veya Adana'da ikamet etmek/edebilecek olmak

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

KİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ.
İzmir
Dün
SARA FOOD GIDA SAN. VE TIC. AS.
İstanbul Avrupa Yakası, Mersin(İçel) Akdeniz, Ankara, İzmir, Adana
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam on ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 10 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları