YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Mağaza Müdürü

İstanbul Anadolu Yakası
  • 27.08.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 3116 Görüntüleme

İş Tanımı


ÜMRANİYE CANPARK AVM de yer alan Super Step mağazamız da bizlerle birlikte çalışacak " Mağaza Müdür"ü arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Perakende mağazacılık sektöründe en az 4 yıl yönetici pozisyonun da deneyime sahip,İngilizce bilen,Nebim V3 mağaza programını iyi derecede kullanabilen,Perakende operasyonları, stok, bütçeleme, planlama, müşteri, satış ve insan yönetiminde deneyimli,Marka bilinci yüksek,Yaratıcı öneriler, yenilikler getirebilecek ve sorunlara profesyonelce yaklaşabilecek,Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen,Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Oruç Hipermarketleri
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
18.01.2019
İstanbul Anadolu Yakası
14.11.2018
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Pelit Pastacılık ve Gıda San. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

HIŞIM GRUP

1984 yılında kurulan Hışım Grup döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste , Swatch, Camper , Super Step markalarının bayiliğini yapan grup aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır. Perakende sektöründe A sınıfı kalitede hizmet sunmayı vizyon edinmiş olan grup İstanbul’un en güzel lokasyonlarında; Beyoğlu, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Karaköy ve Ümraniye de mağazaları faaliyet göstermektedir.

Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz, Nova Döviz, Drina Döviz, Samsun Döviz’ dir.

Osmanlı’ dan  günümüze geleneksel kahve eşliğinde yolculuk yaparak gerek tatlıları gerekse de Osmanlı dokusuyla  Halis Bekrizade Efendi cafesiyle yiyecek –içecek sektöründe hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır.

Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada , Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir de otel projeleri yer almaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları