YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Retail Banking Sales Assistant Manager

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 30.01.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1243 Görüntüleme

Job Description

Employees to be hired, will be in charge of the following  fields;


* Bringing new customers to the bank by conducting market research, ensuring continuity of existing customers and customer loyalty, representing the bank to external authorities,
* Executing  transactions in compliance with the Bank's policies,principles, regulations as well as the related laws.

Required Skills

Industrial and Commercial Bank of China Ltd. (ICBC)  was founded as a limited company on January 1984. It is the world's largest bank in terms of market value and the world's most profitable bank. By the end of 2015, the Bank’s total assets amounted to RMB 22,209,780.

ICBC Turkey Bank is searching for Assistant Manager(s) to be employed in Retail Banking Sales Unit in İstanbul Branches, with the following qualifications;

* Bachelor's Degree,
* Min. 4  years of  experience in the field of "Retail Banking Sales",
* Having strong communication and persuasion skills,
* Having self-confidence on sales techniques,
* Good command of both verbal and written English.

Summary Info

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TRİBAL SAHADA PAZARLAMA
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ICBC Turkey

Banka, 21 Mayıs 2015 tarihine kadar GSD Grubu bünyesinde yer almaktaydı. 29 Nisan 2014 GSD Holding A.Ş.’nin sahip olduğu %75.50’lik payının Industrial and Commercial Bank of China Limited (ICBC) Şirketine satılmasına ilişkin anlaşmaya varılmış ve Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki bankacılık otoritesi China Banking Regulatory Commission (CBRC) tarafından 20 Mart 2015 tarihinde satış işlemine onay verilmiştir. Türkiye’de ise Rekabet Kurumu’ndan 20 Ağustos 2014 tarih ve 14-29/593-259 sayılı karar ve BDDK'nın 2 Nisan 2015 tarih ve 6262 sayılı kararı ile onay alınmıştır. İlgili izinlerin ardından 28 Nisan 2015 tarihinde, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapılmış ve hisse devri gerçekleştirilerek pay defterine işlenmiştir. ICBC, GSD Holding A.Ş.'nin sahibi olduğu Tekstil Bankası A.Ş.'nin %75.50'lik sermayesini temsil eden payları satın alması sonucunda, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri II. 26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği'nin zorunlu pay alım teklifi ile ilgili 11. maddesi hükmü uyarınca, diğer ortaklara ait payları satın almak üzere pay alım teklifinde bulunma yükümlülüğü doğmuştur. Bu anlamda, Ana Ortaklık Banka’nın hakim ortağı ICBC tarafından, “II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği “ uyarınca gerçekleştirdiği ve 14 Ağustos 2015 tarihinde sona eren zorunlu pay alım çağrısı işlemleri sonucunda, ICBC’nin Banka’daki pay sahipliği oranı % 75.50’den % 92.8’e yükselmiştir. ICBC’nin sahip olduğu hisseler dışında kalanlar Borsa İstanbul?da (BIST) işlem görmektedir.13 Kasım 2015 tarihinde bankamızın unvanı ICBC Turkey Bank Anonim Şirketi olarak değişmiştir. 


Kurumsal,Ticari,Bireysel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı alanlarında faaliyet gösteren ICBC Turkey, müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeksizin çok yönlü finansal hizmetler sunmaktadır. 


ICBC Turkey, faaliyetlerini İstanbul'daki Genel Müdürlüğü, yurt çapındaki 44 Şubesi, 49 ATM'si, İnternet Şubesi ve 444 00 50 Telefon Şubesi ile müşterilerine sürekli hizmet vermektedir.

 

  • Website

http://www.icbc.com.tr

  • Industry

Banking

  • Type

Public Company

  • Headquarters

Maslak Mah.Dereboyu 2 Cad. No:13Sarıyer İstanbul, 34398 Turkey

  • Company Size

501-1000 employees

  • Founded

1986

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları