YBWEB02

Gümrük Operasyonları Elemanı

  • 26.04.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4903 Görüntüleme

İş Tanımı

İdeal gümrük müşavirliği, Türkiye de birçok sektör içerisinde olmasının tecrübesi ve uzmanlaşmış kadrosuyla firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda birikimlerini en iyi şekilde kullanmayı bilen müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir gümrük firmasıdır. 

İdeal gümrükleme, müşterilerine Dış Ticarete konu olan ürünlere ilişkin, izlenmesi gereken yöntemler ve alınması gereken izinler hakkında sürekli danışmanlık hizmeti verir. Ayrıca ithal edilmek istenen eşya ile ilgili tarafımıza ulaştırılan belge ve bilgiler üzerinde yapılan ön araştırmalarla, her türlü izin, Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu (GTİP) tespiti ve maliyet çalışması yapılması suretiyle GV, KDV, ÖTV, Damping, Gözetim vb. maliyetlerin önceden bildirilmesi İdeal gümrük müşavirliği‘ nin danışmanlık hizmetleri arasındandır.
İşimizde koordinasyon hayati önem taşır. Talep halinde partnerlerimizden uluslararası nakliyeci firmaları ile başlayan koordinasyon, ürünlerin Türk Gümrüklerine ulaşması ile gerek küşad gerek motorlu, yaya ve arabalı kuryelerin evrak toplaması ve gerekse satıcı, alıcı, antrepo ve ülke içi nakliye ilişkilerinin koordine edilmesiyle devam eder. 

Tüm ürünlerin yasal prosedürlerinin gerçekleşmesi için de müşterilerine destek veren İdeal gümrük müşavirliği, sürecin gereken her aşamasında uzman ekipleriyle, müşteriyle yakın temas içinde olmakta, yasal prosedür, nakliye, antrepo ve müşavirlik işlerini, dinamik ve güvenli bir bilgi akışı içerisinde gerçekleştirmektedir.

Aranan Nitelikler

Gümrükleme firmasında çalışacak Evrim programına hakim, NCTS sistemine, kayıt belgesi başvuru sistemine ve TSE başvuru sistemini bilen tecrübeli eleman alınacaktır

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOĞA GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SEÇKİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SEÇKİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Öztaş Çorap Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Naci Çorap San. Ve Tic. A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
AK MAKİNA LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Bayramlar Dokuma San. ve Tic. A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

İDEAL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları