YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Gümrük Operasyonları Elemanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 26.04.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 5858 Görüntüleme

İş Tanımı

İdeal gümrük müşavirliği, Türkiye de birçok sektör içerisinde olmasının tecrübesi ve uzmanlaşmış kadrosuyla firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda birikimlerini en iyi şekilde kullanmayı bilen müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir gümrük firmasıdır. 

İdeal gümrükleme, müşterilerine Dış Ticarete konu olan ürünlere ilişkin, izlenmesi gereken yöntemler ve alınması gereken izinler hakkında sürekli danışmanlık hizmeti verir. Ayrıca ithal edilmek istenen eşya ile ilgili tarafımıza ulaştırılan belge ve bilgiler üzerinde yapılan ön araştırmalarla, her türlü izin, Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu (GTİP) tespiti ve maliyet çalışması yapılması suretiyle GV, KDV, ÖTV, Damping, Gözetim vb. maliyetlerin önceden bildirilmesi İdeal gümrük müşavirliği‘ nin danışmanlık hizmetleri arasındandır.
İşimizde koordinasyon hayati önem taşır. Talep halinde partnerlerimizden uluslararası nakliyeci firmaları ile başlayan koordinasyon, ürünlerin Türk Gümrüklerine ulaşması ile gerek küşad gerek motorlu, yaya ve arabalı kuryelerin evrak toplaması ve gerekse satıcı, alıcı, antrepo ve ülke içi nakliye ilişkilerinin koordine edilmesiyle devam eder. 

Tüm ürünlerin yasal prosedürlerinin gerçekleşmesi için de müşterilerine destek veren İdeal gümrük müşavirliği, sürecin gereken her aşamasında uzman ekipleriyle, müşteriyle yakın temas içinde olmakta, yasal prosedür, nakliye, antrepo ve müşavirlik işlerini, dinamik ve güvenli bir bilgi akışı içerisinde gerçekleştirmektedir.

Aranan Nitelikler

Gümrükleme firmasında çalışacak Evrim programına hakim, NCTS sistemine, kayıt belgesi başvuru sistemine ve TSE başvuru sistemini bilen tecrübeli eleman alınacaktır

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SAGUN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EMLAK DAN.SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
MOTORFAN ELEKTRIK SANAYI TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Dün
FEREKS DERİ VE PLASTİK MAM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir
Dün
TOPÇU PLASTİK SAN VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Zettavili Madencilik Ticaret A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

İDEAL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ