YBWEB01

PENTERUS YAZILIM TEKNOLOJİLERİ VE TİC. A. Ş.

iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital görüntüleme çözümlerini, güncel teknolojiyi kullanarak ihtiyaca göre özelleştirilmiş formlarda tedarik edip projelendirilerek kurulumunu yapan bir sistem entegratörüdür.

Tescilli markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme ve yönlendirme ekran çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır. Endüstriyel ekranlar üzerindeki dahili playerda çalışan PlatPlay isimli Digital Signage yazılımı ile yurt içi ve yurt dışında pek çok kurumun, marka ve kurumsal iletişim çalışmalarına destek vermektedir.

iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere, KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan, gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.PENTERUS YAZILIM TEKNOLOJİLERİ  VE TİC. A. Ş.


Penterus 2014 Yılında A.Ş olarak ticari hayatına başlamıştır.

Penterus, Digital Signage, videowall  yazılımları ve çözümleri geliştiren bir firmadır. Samsung’un Türkiye ve Ortadoğudaki Digital Signage Yazılım'ında tek partner’ı olan Penterus, ticari hayatına başladığı günden itibaren çok ciddi ve büyük Digital Signage projelerinin hayata geçirilmesine katkı sağlamıştır.

Penterus; Kurulumdan, Grafik tasarım hizmetine, uzaktan erişim ile ekran kontrolünden Call Center ve yerinde teknik servis hizmetine kadar ihtiyaç duyulabilecek her türlü hizmeti kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Penterus yurtiçi entegratörlere yazılım ve hizmet desteği sunmakta, en güncel teknolojiyi takip ederek yönlendirmektedir.

Türkiye’de en gelişmiş Digital Signage yazılımlarını üreten Penterus, yurtdışı bayiliklerini geliştirmek için stratejik iş ortaklıkları üzerine odaklanmaktadır.

2016 Yılı için Ortadoğu ve Avrupa ofislerini açarak Digital Signage sektöründe en çok kullanılan yazılım çözümlerini üretmeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Yazılım Uzmanı
IDısplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.