YBWEB02
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

Indus Danışmanlık

INDUS DANIŞMANLIK
Indus Danışmanlık, "bilgiyi paylaşmak" ilkesiyle yola çıkmış, kişiye ve onun gelişimine önem veren, bireyin, ekibin ve yönetimin kalitesini artıran ve entelektüel sermayelerini geliştiren bir danışmanlık merkezidir.
Teorikten pratiğe geçirebilen, uygulanabilir, anlaşılır ve çözüm odaklı paylaşımlarda bulunmak amacıyla yola çıkan Indus’un eğitim programları, genel katılıma açık ve şirketlere özel olmak üzere ihtiyaç ve beklentilere göre esnek yapısı ile kalıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Indus sektörel tecrübelerini yansıtarak sürekli güncel tuttuğu konularını, alanında en iyileri barındıran iş dünyasının başarılı isimleri ve akademisyenlerinden oluşan uzman danışman kadrosuyla sektöründe liderliğe oynayan firmalara sunmaktadır.

Vizyonumuz, birey ve kurumlarda farkındalık yaratmak, değişim için isteklendirmek, bu sayede birey ve kurumların hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktır.

Değerlerimiz

Olumlu Enerjik: Tüm gerçekleri ve enerjimizi olumlu sonuçlar yaratmak için kullanıyoruz.

Yaratıcı Yenilikçi: Her ihtiyaç, beklenti ve istek sonucunda yaratıcılığımızı ortaya koyarak yeniliklerle fark yaratıyoruz.

Bilgi ve Deneyim Zenginliği: Sürekli artan, her gün güncellenen bilgiyi yaşanmışlıklarla sunuyoruz.

Sonuç Odaklılık: Her attığımız adımın ana hedefe hizmet etmesini sağlayarak süreci yönetiyoruz.

Empati: Birey ve kurumları dinleyerek, soru sorarak, gözlemleyerek anlıyoruz, anladığımızı paylaşıyoruz ve sonrasında da çözüm için harekete geçiyoruz.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları