YBWEB02
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

NN HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

NN HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.
Şirket Bilgileri

Şirket Kuruluş Yılı: 2003

 

NN HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.
Geçmişimiz Avrupa’da 1845'e kadar uzanmaktadır. O zamandan bu yana şirketimiz birleşmeler yaşayarak büyüdü ve değişti, ancak özümüz her zaman aynı kaldı. 2003 yılında kurulan Oyak Emeklilik şirketinin, 19 Haziran 2007 tarihinde satın alınması ile Türkiye’de faaliyetlerimizi ING Emeklilik A.Ş olarak sürdürdük, 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren NN Hayat ve Emeklilik olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz.
Türkiye NN'de, insanlara finansal geleceklerini güvence altına almalarında yardımcı olmak istiyoruz. Bu amacı yerine getirebilmek için, çalışmalarımızı üç temel değere dayandırıyoruz:  Önemseriz, Şeffafız, Sözümüzü Tutarız.
Gelecek nesiller için daha iyi hayatlar sunacak girişimleri destekleriz. Yaptığımız işin insanlar veya çevre üzerinde olumsuz etki yaratmamasına dikkat ediyoruz ve toplumda pozitif değişim için çalışıyoruz. Bu değerler önem verdiklerimizi, inandıklarımızı ve hedeflediklerimizi vurgular. Bize rehberlik eder, birleştirir ve ilham verirler. Ve günlük işlerimiz yoluyla hayata geçirilirler.

Değerlerimiz aynı zamanda IK politikalarımızın temelini oluşturur. Çalışanlarımızı önemseriz, onlarla açık iletişim kurarız ve çalışanlarımıza verdiğimiz sözleri tutarız.

Değerlerimizi ve çalışanlarımıza yaklaşımımızı marka sloganımız ile özetleriz:

ÖNCE SEN…

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık,Hayat ve Emeklilik
Firma web sitesi: www.nnhayatemeklilik.com.tr/
Çalışma Şekli
Haftaiçi Çalışma Şekli: Uygulanabilir bölümlerde yöneticinin onayı ile 07.30 – 10:00 ile 16:30 - 17.00 arasında esnek çalışma saatleri. Diğer bölümler için 09:00 ile 18:00 arasında
Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Yardımı Ulaşım yardımı Özel Sağlık Sigortası Hayat Sigortası
Bireysel Ememklilik (İşveren Katkılı) Prim

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları